1. mokki_89@hotmail.com – Monika Gjertsen – Som regel 52, men i år er det 53
2. Vidar-lie@online.no – Vidar Lie – 52
3. torp.aleksander@gmail.com – Aleksander Torp – 52
4. kjerstiekker@hotmail.com – Kjersti Ekker – 52
5. vanja.jensenlie@gmail.com – Vanja Jensen Lie – 52
6. ricbodel@gmail.com – Ricarda Bodelschwingh – 53
7. siilje86@hotmail.com – Silje Fjeld Frimann – 52 uker
8. fosseide@me.com – Trude Fosseide – 52
9. bbrottemsmo@gmail.com – Berit Brøttemsmo – 52
10. jonas_bjoerklimark@hotmail.com – Jonas Bjørklimark – 52
11. kjell.holdbakk@loreal.com – Kjell Holdbakk – 52, men i år er det 53
12. torildsvenning@hotmail.com – Torild Nordtiller – Vanligvis 52, i år 53
13. Line_gunders@hotmail.com – Line Gundersen – 52
14. leif@sobstad.no – Leif Søbstad – 52
15. katri.falck@gmail.com – Katri Sundvall-Falck – 52 eller 53
16. britkaribrevik@gmail.com – Brit Kari Brevik – 52 uker
17. gun-jens@frisurf.no – Gunnar Jensen – 52
18. caty_dahl@hotmail.com – Cathrine Dahl – Vanligvis 52, i år er det 53
19. lianingvildharr@gmail.com – Ingvild Harr Lian – 52
20. Ola.Lian@sundolitt.com – Ola Lian – 52
21. haldorbonde@gmail.com – Haldor Grendstad – 52 (Egentlig 52,14, og hvert 4. år 52,29)
22. magnuslian2@gmail.com – Magnus Harr Lian – 52
23. sindrelian@gmail.com – Sindre Harr Lian – 52
24. linda.veres@gmail.com – Linda Veres – 52
25. arild.sttorp@gmail.com – Arild Torp – Som oftest 52, men i år er det 53
26. maritrosmo@hotmail.com – Marit Rosmo – 52 og 53 uker
27. kristin.vanvik@gmail.com – Kristin iversen – 52 uker
28. stig.roar.aune@gmail.com – Stig-Roar Aune – 52
29. Linsujo@outlook.com – Linda S Johannessen – Oftest 52, av og til 53
30. r-hapryt@online.no – Prytz Rune – 52
31. terje361@gmail.com – Terje Grønningsæter – 52 eller 53
32. rita.handberg@hotmail.com – Rita Borchgrevink – 52/53 uker
33. khersvik@outlook.com – Kai Arne Hersvik – 52
34. Makokaas@gmail.com – Marius Kokaas – Det er 52 uker i et år.
35. kristine.sellevik@gmail.com – Kristine Larsen – 52 uker til vanlig, 53 uker om 1. Januar er på en onsdag
36. tojoflla@gmail.com – Tordis Lande – 52
37. heidi_sellesbakk_almaas@hotmail.com – Heidi Almaas – 52
38. famvotan@gmail.com – Trym A Olsen – 52
39. jannikekvithyll@gmail.com – Jannike Kvithyll – 52
40. therese-karlsen@hotmail.com – Therese Karlsen Alexander – 52
41. trudefo@hotmail.com – Trude Fostervoll Børmark – 52
42. stinael1@live.no – Stina Sundset – 52
43. rannveig.person@gmail.com – Rannveig – 52, og av og til 53 dersom det nye året starter på torsdag eller senere dag den uka.
44. polutdal@icloud.com – Olea Brøttemsmo Lutdal – 52
45. maftret@ymail.com – Marie Aftret – 52
46. mariusafjeld@hotmail.com – Marius Andre Fjeld Frimann – 52
47. tilli.mathea@gmail.com – Tilli Mathea – 52 eller 53.
48. bsve1@online.no – Berit sve – 52
49. kjell-roger@live.no – Kjell roger Lundin – 52/53 avhengig av årets start….
50. bente567@hotmail.com – Bente Aslaksen – 52
51. erik.prytz.reitan@gmail.com – Erik Prytz Reitan – 52
52. camilla.jin.berg@gmail.com – Camilla Jin Berg – 52
53. vibekealm@yahoo.no – Vibeke Alm – 52
54. catrine_sigstadsto@hotmail.com – Catrine Sigstadstø – 52
55. stigholiloekk@hotmail.com – Stig Erik Holiløkk – 52
56. oda.a.lundeby@hotmail.no – Oda A.Lundeby – De fleste år har 52 uker, men dersom året starter på en torsdag eller er et skuddår som begynner på en onsdag, deler vi året inn i 53 uker.
57. heidi.eggen@energima.no – Heidi Eggen – 52
58. oliver.leer@icloud.com – Oliver Leer Nerheim – 52
59. tonjeleer@gmail.com – Tonje Leer – I år er det 53 pga skuddår, normalt år er det 52 uker
60. hege_bjerkan@hotmail.com – Hege Bjerkan – 52
61. gisle.stolen@gmail.com – Fredrik Srølen – 52
62. elsabeth82@hotmail.com – elisabeth aukan johansen – 52
63. ij-lo@online.no – Inger Johanne Løvold – 52, men Jan hende vi kommer borti 53.
64. aksellandstad@gmail.com – Aksel Landstad – 52
65. kristian.meland@sit.no – Kristian Meland – 52
66. an-krhag@online.no – Ann Kristin Haga – 52 uker noen år 53 uker
67. tina_wisth@hotmail.com – Tina Wisth – 52uker
68. linda_iv_87@hotmail.com – Iversen Linda – 52
69. laila.b.gundersen@gmail.com – Laila Andreassen – 52
70. Katrinelyngra79@gmail.com – Katrine Lyngra – 52
71. margit_bergrem@hotmail.com – Margit Herje Bergrem – 52
72. marie.aune91@gmail.com – Marie Aune – 52/53
73. HILDE@ZOOPARTNERINT.NO – HILDE GUSSØY – 52/53
74. mldahl88@gmail.com – May Linn Hegvold – 52
75. hahanne@hotmail.com – Hanne Haug – 52
76. vibeketoini@hotmail.com – Vibeke Toini Bøgseth – 52
77. marionwi@online.no – Marion Winje Vik – 52
78. hildeoborgen@gmail.com – Hilde Ottem Borgen – 52/53
79. annhelentellmann@hotmail.no – Ann Helen Tellmann – 52,177457
80. rikardfaanes@hotmail.com – Rikard Faanes – 52
81. froydisrestad@yahoo.no – Frøydis Restad Thorsø – 52
82. linda.7540@hotmail.com – Linda Bratsberg – 52
83. marte.grendstad@hotmail.com – Marte Grendstad – 52
84. jurga.jakuboniene@gmail.com – Jurga Jakuboniene – 53 uker
85. michael.kottum@gmail.com – Michael Kottum – 52
86. marenwb@hotmail.no – Maren Wahl Bakken – 52
87. monabjorgum@hotmail.com – Mona Bjørgum – 52
88. ronja_buro_95@hotmail.com – Ronja Burø – 52 uker
89. rune@sobstad.no – Rune Gravseth – stort sett 52, i år er det 53
90. kristian.hox@gmail.com – Kristian Hox – 52
91. tonje.haga99@gmail.com – Tonje Haga – 52
92. annelisabeth80@yahoo.no – ann elisabeth haugan – 52
93. annkristin@hawgruppen.no – Ann Kristin Ulstad – 52,17 uler
94. halsethmo.gaard@gmail.com – Heidi Halserhmo – 52
95. kenhaag@gmail.com – Kenneth Haagenstad – 53
96. einar.staberg@gmail.com – Einar Staberg – 52
97. mariannevollan@hotmail.com – Marianne Vollan – 52/53
98. ahtorp@gmail.com – Ann-Helen Torp – 52
99. Tor.arne.devle@borgforvaltning.no – Tor Arne Devle – 52
100. hhoiaas@gmail.com – Håvard Høiaas – 52/53
101. marianne.storsve@hotmail.com – Marianne Storsve – 52
102. glenn_pedersen@hotmail.com – Glenn Pedersen – 52
103. toringe@hotmail.com – Tor Inge Børmark – 52
104. rune_nervik@hotmail.com – Rune Nervik – i utg. pkt. 52, men i 2020 telles det til 53
105. trond.legran@em1.no – Trond Legran – 52
106. torbjorntroll@gmail.com – Torbjørn Torgersen – 52
107. Strom.janerik@gmail.com – Jan Erik Strøm – Det er 53 uker i et år
108. hlundeby@hotmail.com – Hege Lundeby – 52
109. helene-kristin@hotmail.com – Helene Berg – 52 men i år er 53 pga skuddår
110. hegeskaufel@hotmail.com – Hege Skaufel – 52
111. hilhovda@frisurf.no – Hilde Hovdal – 52. Noen ganger 53
112. d-iho@online.no – Dag Ivar Hovdal – 52
113. trine.selbekk@gmail.com – Trine Øvstebø – 52
114. robertfolgeroe@hotmail.com – Robert Folgerø – 52
115. thehende@online.no – Therese Henden – 52
116. heanvi@gmail.com – Hege Anita Vinje – 52
117. kal@maske.no – Kurt Are Lund – Kan være 52 og 53
118. Linn404@hotmail.com – Linn Siri Skain – 52 uker
119. marigynnild@hotmail.com – Mari Gynnild – 52
120. tronderrbk15@hotmail.com – Stian Bakk Hansen – 52
121. line.gaustad@getmail.no – Line Gaustad – 52
122. arne-akr@online.no – Arne Kristiansen – 52
123. grenorda@gmail.com – Grethe Nordaune – 53
124. inger-gevik@hotmail.com – Inger Gevik – 52
125. roerage@frisurf.no – Eli Guri Røragen – 52
126. bjorn.tommeras@ntebb.no – Bjørn Tømmerås – 52
127. maritrarit@gmail.com – Marit Kirknes – 53
128. anne.m.storholt@gmail.com – Anne Marie Storholt – 52
129. caroline.h.pettersen@hotmail.no – Caroline Hild Hakvåg Pettersen – Det er 52 uker i et år
130. benjamin_hakvaag@hotmail.com – Benjamin Hakvåg Pettersen – 52 uker
131. bendik_hakvaag@hotmail.com – Bendik Pettersen – 52 uker
132. m_olau@hotmail.com – Mari Olaussen – 52
133. veroeide@gmail.com – Veronika Eide – 52
134. elinhalsethmo@hotmail.com – Elin Halsethmo – 52
135. smtorstad@hotmail.com – Solveig-Marie Torstad – 52
136. lin.torp@gmail.com – Linda Torp – 52 eller 53
137. jeanette_ringli_5@hotmail.com – Jeanette Ringli – 52
138. idaoanessjo@icloud.com – Ida Oanes Sjøli – 52
139. sturla.ness@gmail.com – Sturla Ness – 52
140. myona1@msn.com – Mona Rømmesmo – 52 men i år er det 53 uker
141. m.olavsdatter@gmail.com – Marthe Kristiansen – 52
142. bekstene@gmail.com – Berit Klykken Stene – 52 eller 53 uker
143. kajaokstad1@gmail.com – Kaja Okstad – 52, men av og til (som i 2020) 53
144. hbellingmo1@gmail.com – Hanne bellingmo – 52,177457 uker
145. hbellingmo@gmail.com – Håkon Bellingmo – 52,177457 uker
146. kjetil.stubbom@gmail.com – Kjetil Stubbom – 53
147. ingrid_bjoerklimark@hotmail.com – Ingrid Bjørklimark – 52
148. nathalie_86no@hotmail.com – Nathalie – 52
149. evalanglie@yahoo.com – Eva Langlie – 52
150. camilla92@live.no – Camilla Strøm – Vanligvis 52, men er 53 i år
151. streimers@gmail.com – Steinar Reimers – 52
152. siwiren@live.com – Siw Iren Amundsen – 52
153. bente_flataunet@hotmail.com – Bente Flataunet – 52
154. tovehenden@hotmail.com – Tove Henden – 52
155. cathantonsen@gmail.com – Cathrine Olsen – 52
156. ole.kristian.flatjord@gmail.com – Ole Kristian Flatjord – 52 uker
157. vidar_hogsten@yahoo.no – Vidar Høgsten – 52
158. smsandnaes@gmail.com – Siv Maren Sandnæs – 52
159. kariann-ramlo@live.no – Kariann Ramlo – 52
160. emil.borgen@outlook.com – Emil Borgen – 52
161. ivar@famhovdal.no – Ivar hovdal – 52
162. renate.adam@hotmail.com – Renate Berg – 52
163. lindavinje@hotmail.com – Linda Vinje – 52
164. olavka@hotmail.com – Olav Sandvik Kapstad – 52,177 i gjennomsnitt
165. anne-oei@online.no – Anne Kristin Øie – I år er det 53 uker, men vanligvis er det 52.
166. cat.skaa.online@gmail.com – Anne-Cathrine S. Moe – 52
167. trude.bjerkan@gmail.com – Trude bjerkan – 52 uker
168. monica_selnes@yahoo.no – Monica selnes – Vanligvis 52, men i år er det faktisk 53!
169. beaknut@online.no – Beate Landstad – 52
170. m_almo@hotmail.com – Maria Almo-Stabell – 52-53 uker
171. mari_haug_lund@hotmail.com – Mari Lund – 52 uker
172. liss_merethe92@hotmail.com – Liss Merethe Kristensen – 52/53
173. Mayaro@online.no – May Aarø Lium – 52
174. t_hammeren@yahoo.com – Torill Brun – Normalt 52, men i år er det 53.
175. stinelyse@msn.com – Stine Lyse – 53
176. kari_anne_moen@hotmail.com – Kari-Anne Moen – 52
177. mina_maalo@hotmail.no – Mina Maalø Skjervheim – 52 som regel. I år er det 53
178. Edith.soendre@gmail.com – Edith Søndre – 52
179. Kristersun@icloud.com – Krister Sundset – Normalt 52 uker
180. annem.skarbo@gmail.com – Anne Mari Skarbo – 52
181. tomtranvik@gmail.com – Tom Arne tranvik – 52
182. randilisesin@gmail.com – Randi Lise Aune – 52/53
183. janne.langdal@gmail.com – Janne Langdal – 52
184. vlangorg1@gmail.com – Vanja Langørgen – 52
185. tina-buklev@live.no – Tina Ingebrigtsen – 52
186. auneanniren@gmail.com – Ann Iren Aune – 52/53 uker
187. linngroven@online.no – Linn Groven – I år er det 53
188. ragnhildps@hotmail.com – Ragnhild – 52
189. sundset1@live.no – Torstein Sundset – 52
190. eva_khelland@hotmail.com – Andrea Helland Jensen – 52
191. julie_sollie95@hotmail.com – Julie Sollie – 52
192. eila_loevold@yahoo.com – Eila Løvold – 52
193. linda.overvik@gmail.com – Linda Overvik – 52
194. beritkarinmjones@hotmail.com – Berit – 52
195. annikendahl@hotmail.com – Anniken Dahl – 52
196. sara.g.j@hotmail.com – Sara Johannessen – 52 uker
197. wenche.w.finseth@hotmail.com – Wenche W Finseth – 52
198. livsigrid@hotmail.com – Liv Sigrid Ekle – 52
199. And.frandsen@gmail.com – Anders Frandsen – 52
200. elin.m.sommervold@gmail.com – Elin Sommervold – 52
201. haldis.flesvik@gmail.com – Haldis flesvik – 52
202. lenans02@gmail.com – Lena Nykkelmo Strømgren – 52 eller 53
203. lise_beate40@hotmail.com – Lise Beate Bye – 52
204. challa_906@hotmail.com – Charlotte stai – 52