1. mokki_89@hotmail.com – Monika Gjertsen – Først kosedress, så finstasen, så kosedressen igjen!
2. Makokaas@gmail.com – Marius Kokaas – Finstasen
3. khersvik@outlook.com – Kai Arne Hersvik – Begge deler!!
4. O-sagoy@live.no – Ole Andreas Sagøy – Kosedress
5. torp.aleksander@gmail.com – Aleksander Torp – Finstasen
6. erik.prytz.reitan@gmail.com – Erik Prytz Reitan – Finstasen
7. torildsvenning@hotmail.com – Torild Nordtiller – Finstasen selvfølgelig 🤶
8. r-hapryt@online.no – Prytz Rune – Finstasen
9. kjell.holdbakk@loreal.com – Kjell Holdbakk – Finstasen
10. kjerstiekker@hotmail.com – Kjersti Ekker – Finstasen
11. Hilde@zoopartnerint.no – Hilde Gussøy – Coronadressen
12. michael.kottum@gmail.com – Michael Kottum – Finstasen
13. martin.schei.nilsen@gmail.com – Martin Schei Nilsen – Finstasen
14. jonas_bjoerklimark@hotmail.com – Jonas Bjørklimark – Finstas
15. hilmathi@online.no – Hilde farbu – Finstas
16. leif@sobstad.no – Leif Søbstad – Finstasen
17. stigholiloekk@hotmail.com – Stig Holiløkk – Finstasen
18. maritrosmo@hotmail.com – Marit Rosmo – Finstasen
19. ragnhildps@hotmail.com – Ragnhild Slettemoen – Finstasen
20. Linsujo@outlook.com – Linda S Johannessen – Finstasen
21. jannikekvithyll@gmail.com – Jannike Kvithyll – Finstasen
22. torbjorntroll@gmail.com – Torbjørn Torgersen – Finstasen
23. erikth1@me.com – Erik Hegvold – Finstas
24. rita.handberg@hotmail.com – Rita Borchgrevink – Finstasen så klart
25. haldorbonde@gmail.com – Haldor Grendstad – Kanskje leoparddressen
26. grenorda@gmail.com – Grethe Nordaune – Finstasen
27. heidi.eggen@energima.no – Heidi Eggen – Finstasen
28. monica.korsnes@hotmail.com – Monica Korsnes – Finstasen
29. mldahl88@gmail.com – May Linn Hegvold – Først kosedress, finstasen til middag og kosedress til kvelds☺️
30. stig.roar.aune@gmail.com – Stig-Roar Aune – Finstasen
31. rune_nervik@hotmail.com – Rune Nervik – Finstasen
32. rikardfaanes@hotmail.com – Rikard Faanes – Kjole og hvitt
33. laila.b.gundersen@gmail.com – Laila Andreassen – Finstasen
34. kristian.meland@sit.no – Kristian Meland – Kosedress
35. arvsvo@online.no – Arve Svorkmo – Begge deler
36. morten.sundset@vintervoll.no – Morten Sundset – Finstasen
37. froydisrestad@yahoo.no – Frøydis Restad Thorsø – Finstasen
38. katri.falck@gmail.com – Katri Sundvall-Falck – Finstasen
39. bekstene@gmail.com – Berit Klykken Stene – Finstasen
40. oda.a.lundeby@hotmail.no – Oda A.Lundeby – Finstasen
41. nina_storsve@hotmail.com – Nina – Finstasen
42. polutdal@icloud.com – Olea Brøttemsmo Lutdal – Finstas
43. annkristin@hawgruppen.no – Ann Kristin Ulstad – Finstasen
44. bente.engmo@gmail.com – Bente V. Engmo – Finstas
45. bente567@hotmail.com – Bente Aslaksen – Finstas
46. Katrinelyngra79@gmail.com – Katrine Lyngra – Finstasen
47. trudefo@hotmail.com – Trude Fostervoll Børmark – Finstasen
48. kristersun@icloud.com – Krister Sundset – Finstasen
49. m.olavsdatter@gmail.com – Marthe Kristiansen – Finstasen
50. caroline.h.pettersen@hotmail.no – Caroline Hild Hakvåg Pettersen – Finstasen
51. bsve1@online.no – Berit Sve – Finklær
52. benjamin_hakvaag@hotmail.com – Benjamin Pettersen – Finstasen
53. bendik_hakvaag@hotmail.com – Bendik Pettersen – Finstasen
54. tabita.lyng@returatrv.no – Tabita Lyng – finstasen
55. heidi_sellesbakk_almaas@hotmail.com – Heidi Almaas – Finstasen
56. einar.staberg@gmail.com – Einar Staberg – Finstasen
57. stinael1@live.no – Stina Sundset – Finstasen
58. trond.legran@em1.no – Trond Legran – Finstas
59. bbrottemsmo@gmail.com – Berit Brøttemsmo – Finstasen
60. margit_bergrem@hotmail.com – Margit Herje Bergrem – Finstasen
61. an-krhag@online.no – Ann Kristin Haga – Finstasen
62. Vidar-lie@online.no – Vidar Lie – Finstas
63. stian@eltr.no – Stian Flesvik – Finstas
64. hegeskaufel@hotmail.com – Hege Skaufel – Finstas
65. terje361@gmail.com – Terje Grønningsæter – Finstas
66. catrine_sigstadsto@hotmail.com – Catrine Sigstadstø – Finstasen
67. hege_bjerkan@hotmail.com – Hege Bjerkan – Finstasen
68. m_almo@hotmail.com – Maria Almo-Stabell – Finstasen
69. tonje.haga99@gmail.com – Tonje Haga – Finstasen
70. rune@sobstad.no – Rune Gravseth – Finstas
71. linda_iv_87@hotmail.com – Iversen Linda – Finstasen
72. linda.veres@gmail.com – Linda Veres – Finstasen
73. siljejorgensen@yahoo.no – Silje Jørgensen – Finstasen
74. arild.sttorp@gmail.com – Arild Torp – Finstas
75. kjell-roger@live.no – Kjell roger Lundin – Finstas
76. roerage@frisurf.no – Eli Guri Røragen – Kosedress
77. kjell.harald.solheim@gmail.ccom – Kjell solheim – Finstasen
78. ole.kristian.flatjord@gmail.com – Ole Kristian Flatjord – Finstasen
79. ahtorp@gmail.com – Ann-Helen Torp – Finstasen
80. bjerkanrasmus@hotmail.com – Rasmus Bjerkan – Finstasen
81. idaoanessjo@icloud.com – Oanes – Ida
82. kenhaag@gmail.com – Kenneth Haagenstad – Finstasen
83. siljeoaness@gmail.com – Oanes Sjøli – Silje
84. barbro@bsmaskin.no – Barbro Løge Brøttem – Finstasen 🙂
85. vildekeide03@gmail.com – Vilde Kvitland Eide – Finstasen
86. toringe@hotmail.com – Tor Inge Børmark – Finstasen
87. kristian.hox@gmail.com – Kristian Hox – Finstasen
88. vanja.jensenlie@gmail.com – Vanja Jensen Lie – Finstasen
89. julia.tronstad@icloud.com – Julia Tronstad Tillerflaten – Finstasen på middagen og i kose dress rett etterpå 🙂
90. marianne.storsve@hotmail.com – Marianne Storsve – Finstas
91. edvardsen_tone@hotmail.com – Tone Groven – Finstasen
92. monabjorgum@hotmail.com – Mona Bjørgum – Mellomting
93. siilje86@hotmail.com – Silje Fjeld Frimann – Finstasen:)
94. gun-jens@frisurf.no – Gunnar Jensen – Finstasen
95. d-iho@online.no – Dag Ivar Hovdal – Finstasen
96. marte.grendstad@hotmail.com – Marte Grendstad – Finstasen
97. linda.7540@hotmail.com – Linda Bratsberg – Finstas
98. bjorn.tommeras@ntebb.no – Bjørn Tømmerås – Finstasen
99. edith.soendre@gmail.com – Edith Søndre – Begge deler! Oppstart i kosedress, finstas til middag og gaveåpning, så kosedress igjen 🙂
100. sturla.ness@gmail.com – Sturla Ness – Finstasen på når middagen skal fortæres.
101. halsethmo.gaard@gmail.com – Heidi Halsethmo – Finstasen
102. britkaribrevik@gmail.com – Brit Kari Brevik – Kosedress
103. inga.araja@gmail.com – Inga – Finstasen
104. lenans02@gmail.com – Lena Nykkelmo Strømgren – Finstasen
105. elinhalsethmo@hotmail.com – Elin Halsethmo – Kunne tenkt meg kosedressen i år, får se om familien er enig 😅
106. olavka@hotmail.com – Olav Sandvik Kapstad – Finstasen
107. myona1@msn.com – Mona Rømmesmo – Kosedress på morgenen og finstas til kvelds
108. thehende@online.no – Therese Henden – Finstasen først, så kosedressen
109. kal@maske.no – Kurt Are Lund – FINSTAS🎅🏻🎄
110. helene-kristin@hotmail.com – Helene Berg – Finstasen
111. jurga.jakuboniene@gmail.com – Jurga Jakuboniene – Finstasen
112. lianingvildharr@gmail.com – Ingvild Harr Lian – Finstas
113. Ola.Lian@sundolitt.com – Ola Lian – Finstas
114. sindrelian@gmail.com – Sindre Harr Lian – Finstas
115. magnuslian2@gmail.com – Magnus Harr Lian – Finstas
116. Linn404@hotmail.com – Linn Siri Skain – Finstasen
117. even.storro@hotmail.com – Even Storrø – Finstasen
118. aurora.flatjord@gmail.com – Aurora – Kosedressn ja
119. kariann-ramlo@live.no – Kariann Ramlo – Finstasen
120. tovehenden@hotmail.com – Tove Henden – Finstasen
121. heanvi@gmail.com – Hege Anita Vinje – Finstasen
122. ninahelen.berg@gmail.com – Steinar Berg – Finstasen
123. per.bakken2@gmail.com – Per Bakkem – Finstasen
124. vidar_hogsten@yahoo.no – Vidar Høgsten – Finstas
125. anne-oei@online.no – Anne Kristin Øie – Finstasen
126. stinelyse@msn.com – Stine Lyse – Finstasen
127. hilhovda@frisurf.no – Hilde Hovdal – Finstasen
128. anne.m.storholt@gmail.com – Anne Marie Storholt – Finstasen
129. line.gaustad@getmail.no – Line Gaustad – Finstasen
130. hjulstad@yahoo.no – Heidi Hjulstad – Finstasen
131. caty_dahl@hotmail.com – Cathrine Dahl – Må vel bøye seg for flertallet å gå for finstasen da
132. m_olau@hotmail.com – Mari Olaussen – Finstas
133. veroeide@gmail.com – Veronika Eide – Finstasen vel 💃👗👔💄
134. beaknut@online.no – Beate Landstad – Finstasen
135. annem.skarbo@gmail.com – Anne Mari Skarbo – Finstasen selvfølgelig
136. trude.bjerkan@gmail.com – Trude bjerkan – Finstasen 💃
137. cat.skaa.online@gmail.com – Anne-Cathrine S. Moe – Finstasen
138. sundset1@live.no – Torstein Sundset – Finstasen
139. Line_gunders@hotmail.com – Line Gundersen – Begge deler
140. tgraven@online.no – Torstein Graven – Finstasen, uten tvil.