1. tonje.haga99@gmail.com – Tonje Haga – Grevinnen og hovmesteren
2. mokki_89@hotmail.com – Monika Gjertsen – Grevinnen og hovmesteren
3. ninnianita@gmail.com – Anita Dahlen – Grevinnen og hovmesteren
4. katri.falck@gmail.com – Katri Sundvall-Falck – Grevinnen og hovmesteren
5. monica.korsnes@hotmail.com – Monica Korsnes – Grevinnen og hovmesteren
6. ragnhildps@hotmail.com – Ragnhild Slettemoen – Grevinnen og hovmesteren
7. Makokaas@gmail.com – Marius Kokaas – Grevinnen og hovmesteren
8. kjerstiekker@hotmail.com – Kjersti Ekker – Hovmesteren
9. camilla.jin.berg@gmail.com – Camilla Jin Berg – Grevinnen og hovmesteren
10. kjell.holdbakk@loreal.com – Kjell Holdbakk – Grevinnen og hovmesteren
11. annhelentellmann@hotmail.no – Ann Helen Tellmann – Grevinnen og hovmesteren
12. olavka@hotmail.com – Olav Kapstad – Grevinnen og hovmesteren
13. trudefo@hotmail.com – Trude Fostervoll Børmark – Grevinnen og hovmesteren
14. hahanne@hotmail.com – Hanne Haug – Grevinnen og hovmesteren
15. khersvik@outlook.com – Kai A Hersvik – Grevinnen og hovmesteren
16. jonas_bjoerklimark@hotmail.com – Jonas Bjørklimark – Grevinnen og hovmesteren
17. oda.a.lundeby@hotmail.no – Oda A. Lundeby – Grevinnen og hovmesteren
18. stigholiloekk@hotmail.com – Stig Holiløkk – Grevinnen og hovmesteren
19. tabita.lyng@returatrv.no – Tabita Lyng – Hovmesteren
20. froydisrestad@yahoo.no – Frøydis Restad Thorsø – Grevinnen og Hovmesteren
21. haldorbonde@gmail.com – Haldor Grendstad – Fra “Grevinnen og hovmesteren”, eller “Dinner for one”, som sketsjen egentlig heter.
22. stinael1@live.no – Stina Sundset – Grevinnen og hovmesteren
23. margit_bergrem@hotmail.com – Margit Herje Bergrem – Fra Grevinnen og hovmesteren på NRK på lillejulaften
24. morten.sundset@vintervoll.no – Morten Sundset – Hovmerteren
25. heidi_sellesbakk_almaas@hotmail.com – Heidi Almaas – Grevinnen og hovmesteren
26. jannic.pia@hotmail.com – Janniche Pedersen – Grevinnen og hovmesteren
27. ricbodel@gmail.com – Ricarda Bodelschwingh – Grevinnen og hovmesteren
28. mldahl88@gmail.com – May Linn D Hegvold – Grevinnen og hovmesteren
29. hhoiaas@gmail.com – Håvard Høiaas – Grevinnen og hovmesteren
30. margitkrisk@gmail.com – Margit Kjeldsen – Grevinnen og hovmesteren
31. idaonessjo@icloud.com – Ida Oanes Sjøli – Spilte hovedrollen i greven og grevinnen.
32. kjell-roger@live.no – Kjell roger Lundin – Grevinnen og hovmesteren
33. Siljejorgensen@yahoo.no – Silje Jørgensen – Hovmesteren
34. livsigrid@hotmail.com – Liv Sigrid Ekle – Grevinnen og hovmesteren
35. polutdal@icloud.com – Olea Brøttemsmo Lutdal – TV på lille juleaften
36. gusfarb@online.no – Gustav Farbu – Grevinnen og hovmesteren
37. jatroll@hotmail.com – Julie Aasen – Grevinnen og hovmesteren
38. halsethmo.gaard@gmail.com – Heidi Halsethmo – Hovmesteren og grevinnen
39. m_almo@hotmail.com – Maria Almo-Stabell – Grevinnen og hovmesteren
40. annkristin@hawgruppen.no – Ann Kristin Ulstad – Grevinnen og hovmesteren
41. Linsujo@outlook.com – Linda S Johannessen – Grevinnen og hovmesteren
42. kristian.hox@gmail.com – Kristian Hox – Grevinnen og hovmesteren
43. kajaokstad1@gmail.com – Kaja Okstad – Grevinnen og hovmesteren
44. erik.prytz.reitan@gmail.com – Erik Prytz Reitan – Grevinnen og hovmesteren
45. terje361@gmail.com – Terje Grønningsæter – Fra fjernsynet. Grevinnen og hovmesteren
46. kjell.holdbakk@loreal.com – Kjell Holdbakk – Grevinnen og Hovmesteren
47. ninalokken@gmail.com – Nina Løkken – Grevinnen og hovmesteren
48. vanja.jensenlie@gmail.com – Vanja Jensen Lie – TV-Programmet Grevinnen & Hovmesteren
49. lise_beate40@hotmail.com – Lise Beate Bye – Grevinnen og hovmesteren
50. bente567@hotmail.com – Bente Aslaksen – Grevinnen og hovmesteren
51. tone_haldogard@hotmail.com – Tone Haldogård – Grevinnen og hovmesteren
52. eirik.moller@statkraft.no – Eirik Møller – Grevinnen og hovmesteren
53. morten@kjoren.no – Morten Kjøren – Grevinnen og Hovmesteren
54. Katrinelyngra79@gmail.com – Katrine Lyngra – Grevinnen og hovmesteren
55. gun-jens@frisurf.no – Gunnar Jensen – Grevinnen og hovmesteren
56. ronja_buro_95@hotmail.com – Ronja Burø – Grevinnen og hovmesteren
57. bjerkanrasmus@hotmail.com – Rasmus Bjerkan – Grevinnen og hovmesteren
58. marionwi@online.no – Marion Winje Vik – Grevinnen og hovmesteren
59. hilde@zoopartnerint.no – hilde Gussøy – Grevinnen og Hovmesteren
60. maritrosmo@hotmail.com – Marit Rosmo – Grevinnen og hovmesteren
61. peder.broen@gmail.com – Peder Broen – Hovmesteren i Grevinnen og hovmesteren
62. moen_espen@hotmail.com – Espen Moen – grevinnen og hovmesteren
63. bjorn.tommeras@ntebb.no – Bjørn Tømmerås – Grevinne og hovmesteren
64. monabjorgum@hotmail.com – Mona Bjørgum – Grevinnen og Hovmesteren
65. stian@eltr.no – Stian Flesvik – Grevinnen og hovmesteren
66. mariannevollan@hotmail.com – Marianne Vollan – Grevinnen og hovmesteren
67. Christian.hay@ringnes.no – Christian Hay – Grevinnen og hovmesteren
68. linda.7540@hotmail.com – Linda Bratsberg – Greven og grevinnen
69. heidi.eggen@energima.no – Heidi Eggen – Grevinnen og Hovmesteren
70. marianne.storsve@hotmail.com – Marianne Storsve – Fra grevinnen og hovmesteren
71. marigynnild@hotmail.com – Mari Gynnild – Grevinnen og hovmesteren
72. linda_iv_87@hotmail.com – Iversen Linda – Grevinnen og hovmesteren
73. ninahelen.berg@gmail.com – Nina Helén Berg – Grevinnen og hovmesteren
74. annelisabeth80@yahoo.no – ann elisabeth haugan – Grevinnen og hovmesteren
75. ninahelen.berg@gmail.com – Tora Helen Berg – Grevinnen og hovmesteren
76. mariann@ntebb.no – Mariann Devle – Hertuginnen og hovmesteren
77. ninahelen.berg@gmail.com – Steinar Berg – Grevinnen og hovmesteren
78. hunter.berg9.3@gmail.com – Øyvind Berg – Grevinnen og hovmesteren
79. rikardfaanes@hotmail.com – Rikard Faanes – Grevinnen og Hovmesteren
80. hege_bjerkan@hotmail.con – Hege Bjerkan – Grevinnen og hovmesteren
81. lin.torp@gmail.com – Linda Torp – Grevinnen og hovmesteren
82. leif@sobstad.no – Leif Søbstad – Grevinnen og hovmesteren på tv 23.12
83. tanja.johansen@live.no – Tanja Johansen – Grevinnen og hovmesteren
84. m.olavsdatter@gmail.com – Marthe Kristiansen – Grevinnen og Hovmesteren
85. siilje86@hotmail.com – Silje Frimann – Grevinnen og Hovmesteren
86. jorgen@svanholm.no – Jørgen Qvenild – Grevinnen og hovmesteren
87. elin.m.sommervold@gmail.com – Elin Sommervold – Grevinnen og hovmesteren
88. jannikekvithyll@gmail.com – Jannike Kvithyll – Grevinnen og hovmesteren
89. jannikehauge@hotmail.com – Jannike Kvithyll – Grevinnen og hovmesteren
90. an-krhag@online.no – Ann Kristin Haga – Grevinnen og Hovmesteren
91. hlundeby@hotmail.com – Hege Lundeby – Grevinnen og hovmesteren
92. arvsvo@online.no – Arve Svorkmo – Hovmesteren
93. kariann-ramlo@live.no – Kariann Ramlo – Grevinnen og hovmesteren
94. thehende@online.no – Therese Henden – Hovmesteren
95. Vidar-lie@online.no – Vidar Lie – Hovmesteren og grevinnen
96. linda.veres@gmail.com – Linda Veres – Grevinnen og hovmesteren
97. terjesommervold@hotmail.com – Terje Sommervold – Grevinnen og Hovmesteren
98. aurora.flatjord@gmail.com – Aurora – Grevinnen og hovmesteren
99. trond.legran@em1.no – Trond Legran – Grevinnen og hovmesteren
100. sundset1@live.no – Torstein Sundset – Grevinnen og hovmesteren
101. bente_flataunet@hotmail.com – Bente Flataunet – Grevinnen og hovmesteren
102. r-hapryt@online.no – Prytz Rune – Grevinnen og hovmesteren
103. bekstene@gmail.com – Berit Klykken Stene – Grevinnen og hovmesteren
104. monicatoe@yahoo.no – Monica Høgsten – Grevinnen og hovmesteren
105. majoh83@outlook.com – Marit Johannessen – Grevinnen og hovmesteren
106. d-iho@online.no – Dag Ivar Hovdal – Grevinnen og hovmesteren på NRK lille julaften.
107. dankvitl@gmail.com – Daniel Kvitland – Grevinnen og hovmesteren
108. sklykken@hotmail.com – Siri Smestad – Grevinnen og hovmesteren
109. mbmyhr@online.no – Mona Børseth Myhr – Fra Grevinnen og Hovmesteren
110. Linn404@hotmail.com – Linn Siri Skain – Grevinnen og hovmesteren
111. vibeketoini@hotmail.com – Vibeke Toini Bøgseth – Grevinnen og hovmesteren
112. roerage@frisurf.no – Eli Guri Røragen – Grevinnen og hovmesteren
113. strom.janerik@gmail.com – Jan Erik Strøm – Grevinnen og hovmesteren
114. line.gaustad@getmail.no – Line Gaustad – Grevinnen og hovmesteren
115. paalbhenriksen@gmail.com – Pål Børge Henriksen – Grevinnen og hovmesteren
116. ahtorp@gmail.com – Ann-Helen Torp – Grevinnen og hovmesteren
117. britkaribrevik@gmail.com – Brit Kari Brevik – Grevinnen og hovmesteren
118. beaknut@online.no – Beate Landstad – Grevinnen og hovmesteren
119. vidar_hogsten@yahoo.no – Vidar Høgsten – Grevinnen og hovmesteren
120. monicatoe@yahoo.no – Monica Høgsten – Grevinnen og hovmesteren
121. kristian.meland@sit.no – Kristian Meland – Grevinnen og Hovmesteren
122. rune_nervik@hotmail.com – Rune Nervik – Sketsjen Hovmesteren
123. therese.gronvold@hotmail.com – Therese solhaug – Grevinnen og hovmesteren
124. geir.braend@sweco.no – Geir Brænd – Fra grevinnen og hovmesteren
125. kathrine.kalland@getmail.no – Kathrine Kalland – Hovmesteren
126. lindavinje@hotmail.com – Linda Vinje – Grevinnen og hovmesteren. En av “gjestene”
127. bsve1@online.no – Berit Sve – Grevinnen og hovmesteren
128. marte.grendstad@hotmail.com – Marte Grendstad – Grevinnen og hovmesteren
129. elinhalsethmo@hotmail.com – Elin Halsethmo – Grevinnen og hovmesteren
130. janne.langdal@gmail.com – Janne Langdal – Grevinnen og hovmesteren
131. tovehenden@hotmail.com – Tove Henden – Grevinnen og hovmesteren
132. lavo@melhus.kommune.no – Lasse Volden – Grevinnen & hovmesteren
133. annem.skarbo@gmail.com – Anne Mari Skarbo – Grevinnen og hovmesteren
134. Tor.arne.devle@borgforvaltning.no – Tor Arne Devle – Hovmesteren
135. ro-strau@online.no – Ronny Straum – Grevinnen og hovmesteren
136. eva_khelland@hotmail.com – Andrea Helland Jensen – Hovmesteren og grevinnen
137. trude.bjerkan@gmail.com – Trude bjerkan – Grevinnen og hovmesteren
138. helene-kristin@hotmail.com – Helene Berg – Hovmesteren og grevinnen lille julaften ca kl 21
139. reneeskei@hotmail.com – Renee Kristin Skei – Fra Grevlingen og hovmesteren, Miss Sophies bordkavaler
140. siwiren@live.com – Siw Iren Amundsen – Grevinnen og hovmesteren
141. glenn.arnesen@gmail.com – Glenn Arne Blostrupmoen – Grevinnen og hovmesteren
142. robertfolgeroe@hotmail.com – Robert Folgerø – Grevinnen og Hovmesteren
143. ingrid_bjoerklimark@hotmail.com – Ingrid Bjørklimark – Miss Sophies bordkavaler
144. janneludvigsen@hotmail.com – Janne Ludvigsen – Grevinnen og hovmesteren
145. veroeide@gmail.com – Veronika Eide – Fra Grevinnen og hovmesteren
146. camillakokaas@gmail.com – Camilla Kokaas – Grevinnen og hovmesteren
147. heanvi@gmail.com – Hege Anita Vinje – Grevinnen og hovmesteren
148. aud.kari.paulsen@hotmail.con – Aud Kari Paulsen – Grevinnen og hovmesteren
149. rikke.haugness@hotmail.com – Rikke Haugness – Grevinnen og hovmesteren
150. hilmathi@online.no – Hilde Farbu – Grevinnen og hovmesteren
151. kal@maske.no – Kurt Are Lund – Grevinnen og Hovmesteren
152. anne.m.storholt@gmail.com – Anne Marie Storholt – Grevinnen og hovmesteren
153. mari_haug_lund@hotmail.com – Mari Lund – Gudinnen og Hovmesteren, som sjuåringen sa.
154. m_olau@hotmail.com – Mari Olaussen – Grevinnen og hovmesteren
155. ole.kristian.flatjord@gmail.com – Ole Kristian Flatjord – Grevinnen og hovmesteren på NRK lille julaften
156. kjell.harald.solgeim@gmail.com – Kjell solheim – Grevinnen og hovmesteren
157. solveig.bye@hotmail.com – Solveig Sjøhagen Bye – Grevinnen og hovmesteren
158. ingrid.furunes@gmail.com – Ingrid Furunes – Grevinnen og hovmesteren
159. hilhovda@frisurf.no – Hilde Hovdal – Grevinnen og Hovmesteren
160. anne-oei@online.no – Anne Kristin Øie – En av gjestene til grevinnen i “grevinnen og hovmesteren”.
161. even.storro@hotmail.com – Even storrø – Grevinnen & Hovmesteren
162. tonechri@gmail.com – Tone Christensen – TV-programmet “Grevinnen og hovmesteren”
163. kari_anne_moen@hotmail.com – Kari-Anne Moen – Grevinnen og hovmesteren
164. anniken.dans@gmail.com – Anniken Østlyng Tingstad – Grevinnen og hovmesteren
165. tonjeleer@gmail.com – Tonje leer – Grevinnen og hovmesteren💓
166. kjetijo@gmail.com – Kjetil Andre Johannessen – Grevinnen og hovmesteren
167. gitso@live.no – Gitte Solem – Grevinnen og hovmesteren
168. paanilse@gmail.com – Pål Sture Nilsen – Grevinnen og hovmesteren
169. tore_groven@hotmail.com – Tore Groven – Hovmesteren
170. egil@energima.no – Egil Eggen – Grevinnen og hovmesteren
171. smtorstad@hotmail.com – Solveig-Marie Torstad – Grevinnen og hovmesteren
172. hsether@gmail.com – Hanne Sether – Grevinnen og hovmesteren
173. sylva.skaa@gmail.com – Sylva Skaaaren – Hovmesteren og grevinnnen
174. martaifarta80@hotmail.com – Marte Skålhavn Martinussen – Hovmesteren🤩
175. monica_selnes@yahoo.no – Monica selnes – Grevinnen og Hivnesteren
176. annikendahl@hotmail.com – Anniken Dahl – Grevinnen og Hovmesteren
177. emastad@gmail.com – Eline Frafjord Mastad – Grevinnen og hovmesteren
178. toringe@hotmail.com – Tor Inge Børmark – Grevinnen og hovmesteren
179. cat.skaa.online@gmail.com – Anne-Cathrine S. Moe – Grevinnen og hovmesteren
180. tommye@tksheis.no – Tommy Engebretsen – Fra Grevinnen og hovmesteren
181. eila_loevold@yahoo.com – Eila Løvold – Grevinnen og hovmesteren
182. ivar@famhovdal.no – Ivar Hovdal – Hovmestern
183. gro.hinseth@outlook.com – Gro Hinseth – Grevinnen og hovmesteren