1. Vidar-lie@online.no – Vidar Lie – Marsipan
2. ahtorp@gmail.com – Ann-Helen Torp – Marspian
3. vanja.jensenlie@gmail.com – Vanja Jensen Lie – Marsipan
4. torildsvenning@hotmail.com – Torild Nordtiller – Marsipan
5. katri.falck@gmail.com – Katri Sundvall-Falck – Julenøtter
6. martaifarta80@hotmail.com – Marte Skålhavn Martinussen – Marsipan
7. Line_gunders@hotmail.com – Line Gundersen – Marsipan
8. britkaribrevik@gmail.com – Brit Kari Brevik – Marsipan (selv om mandel ikke er en nøtt)
9. erik.prytz.reitan@gmail.com – Erik Prytz Reitan – Marsipan
10. post@trondvegar.dk – Trond Vegar Vik – Marsipan
11. trine.selbekk@gmail.com – Trine Øvstebø – Marsipan
12. leif@sobstad.no – Leif Søbstad – Marsipan
13. stian@eltr.no – Stian Flesvik – Marsipan
14. strom.janerik@gmail.com – Jan Erik Strøm – Brente mandler
15. annikendahl@hotmail.com – Anniken Dahl – Brente mandler
16. torbjorntroll@gmail.com – Torbjørn Torgersen – Marsipan
17. annelisabeth80@yahoo.no – ann elisabeth haugan – Marsipan
18. haldorbonde@gmail.com – Haldor Grendstad – Marsipan
19. ragnhildps@hotmail.com – Ragnhild Slettemoen – Marsipan
20. kjell.holdbakk@loreal.com – Kjell Holdbakk – Marsipan
21. arild.sttorp@gmail.com – Arild Torp – Marsipan
22. camillakokaas@gmail.com – Camilla Kokaas – Marsipan
23. vlangorg1@gmail.com – Vanja Langørgen – Marsipan
24. Linsujo@outlook.com – Linda S Johannessen – Marsipan
25. rikardfaanes@hotmail.com – Rikard Faanes – Nougat
26. rune@sobstad.no – Rune Gravseth – Marsipan
27. mldahl88@gmail.com – May Linn Hegvold – Marsipan
28. maritrosmo@hotmail.com – Marit Rosmo – Marsipan
29. froydisrestad@yahoo.no – Frøydis Restad Thorsø – Toffefee
30. r-hapryt@online.no – Prytz Rune – Marsipan
31. hege_bjerkan@hotmail.com – Hege Bjerkan – Askepott! Eller marsipan..
32. tc@noker.se – Tove Christin Olsen – Marsipan
33. an-krhag@online.no – Ann Kristin Haga – Marsipan
34. jurga.jakuboniene@gmail.com – Jurga Jakuboniene – Brente mandler
35. stinael1@live.no – Stina Sundset – Marsipan
36. ninahelen.berg@gmail.com – Nina Helén Berg – Marsipan
37. d-iho@online.no – Dag Ivar Hovdal – Marsipan
38. Katrinelyngra79@gmail.com – Katrine Lyngra – Marsipan
39. linda.7540@hotmail.com – Linda Bratsberg – Marsipan
40. terje361@gmail.com – Terje Grønningsæter – Marsipan
41. marionwi@online.no – Marion Winje Vik – Marsipan
42. annkristin@hawgruppen.no – Ann Kristin Ulstad – Marsipan
43. halsetmo.gaard@gmail.com – Heidi Halsethmo – Marsipan
44. kajaokstad1@gmail.com – Kaja Okstad – Marsipan
45. kariann-ramlo@live.no – Kariann Ramlo – Marsipan
46. marenwb@hotmail.no – Maren Wahl Bakken – Marsipan
47. oda.a.lundeby@hotmail.no – Oda A.Lundeby – Marsipan
48. idaogtore.ls@outlook.com – Tore Olav Sandnæs – Marsipan
49. linda_iv_87@hotmail.com – Iversen Linda – Brente mandler
50. Edith.soendre@gmail.com – Edith Søndre – Har lyst til å si marsipan, men siden mandel ikke er en nøtt, går jeg for de deilig nøtterosene 🙂
51. roerage@frisurf.no – Eli Guri Røragen – Marsipan
52. kjell-roger@live.no – Kjell Roger Lundin – Marsipan
53. tovehenden@hotmail.com – Tove Henden – Brente mandler
54. kristian.hox@gmail.com – Kristian Hox – Marsipan
55. edvardsen_tone@hotmail.com – Tone Groven – Marsipan
56. even.storro@hotmail.com – Even Storrø – Sara bernae
57. vidar_hogsten@yahoo.no – Vidar Høgsten – Marsipan
58. bsve1@online.no – Berit Sve – Marsipan
59. kinehaaker@gmail.com – Kine Bakken – Marsipan
60. hilhovda@frisurf.no – Hilde Hovdal – Brente mandler
61. anne.m.storholt@gmail.com – Anne Marie Storholt – Marsipan
62. jeanette_ringli_5@hotmail.com – Jeanette Ringli – Marsipan
63. monabjorgum@hotmail.com – Mona Bjørgum – Marsipan
64. janne.langdal@gmail.com – Janne Langdal – Marsipan
65. robertfolgeroe@hotmail.com – Robert Folgerø – Marsipan
66. helene-kristin@hotmail.com – Helene Berg – Marsipan
67. kenhaag@gmail.com – Kenneth Haagenstad – Marsipan
68. arne-akr@online.no – Arne Kristiansen – Marsipan
69. tone_haldogard@hotmail.com – Tone Haldogård – Kransekake
70. bente.engmo@gmail.com – bENTE eNGMO – Marsipan
71. hahanne@hotmail.com – Hanne Haug – Marsipan
72. Bekstene@gmail.com – Berit Klykken Stene – Marsipan
73. hjulstad@yahoo.no – Heidi Hjulstad – Marsipan
74. idaonessjo@icloud.com – Ida Oanes Sjøli – Marsipan
75. beaknut@online.no – Beate Landstad – Marsipan
76. veroeide@gmail.com – Veronika Eide – Marsipan
77. grenorda@gmail.com – Grethe Nordaune – Marsipan
78. siljejorgensen@yahoo.no – Silje Jørgensen – Marsipan
79. trude.bjerkan@gmail.com – Trude bjerkan – Marsipan
80. per.bakken2@gmail.com – Per Bakken – Marsipan
81. torill.moe@gmail.com – Torill Moe – Marsipan
82. eila_loevold@yahoo.com – Eila Løvold – Marsipan