1. Tormodaalmo@hotmail.com – Tormod Aalmo – Ekte!
2. kheesvik@outlook.com – Kai Arne Hersvik – Kunstig
3. annhelentellmann@hotmail.no – Ann Helen Tellmann – Ekte
4. leif@sobstad.no – Leif Søbstad – Ekte
5. khersvik@outlook.com – Kai Arne Hersvik – Kunstig
6. jonas_bjoerklimark@hotmail.com – Jonas Bjørklimark – Ekte
7. heidi_sellesbakk_almaas@hotmail.com – Heidi Almaas – Ekte juletre
8. Line_gunders@hotmail.com – Line Gundersen – Ekte juletre
9. maritrarit@gmail.com – Marit Kirknes – Ekte
10. mldahl88@gmail.com – May Linn Dahl Hegvold – Kunstig 🙈
11. camillakokaas@gmail.com – Camilla Kokaas – Kunstig
12. kjell.holdbakk@loreal.com – Kjell Holdbakk – Kunstig juletre
13. bjerkanrasmus@hotmail.com – Rasmus Bjerkan – Kunstig, allergisk sønn🤧
14. wirenskipiotr@gmail.com – Piotr wirenski – Ekte
15. ragnhildps@hotmail.com – Ragnhild Slettemoen – Ekte
16. annelisabeth80@yahoo.no – ann elisabeth haugan – Ekte
17. post@trondvegar.dk – Trond Vegar Vik – Ekte
18. linda.veres@gmail.com – Linda Veres – Ekte
19. gun-jens@frisurf.no – Gunnar Jensen – Ekte
20. m.olavsdatter@gmail.com – Marthe Kristiansen – Ekte 🤩
21. kristine.sellevik@gmail.com – Kristine Larsen – Kunstig
22. sklykken@hotmail.com – Siri Smestad – Ekte
23. terje361@gmail.com – Terje Grønningsæter – Kunstig
24. John.anders@jonettaplassen.no – John Anders Borgen – Julefuru
25. katbirg97@gmail.com – Kathrine Austerslått – Ekte plastikk-juletre
26. monica.korsnes@hotmail.com – Monica Korsnes – Liker best ekte, men har kunstig selv
27. mina_maalo@hotmail.no – Mina Maalø Skjervheim – Kunstig
28. tgrend@online.no – Torstein Grendstad – Ekte juletre
29. katri.falck@gmail.com – Katri Sundvall-Falck – Kunstig
30. britkaribrevik@gmail.com – Brit Kari Brevik – EKTE
31. d-iho@online.no – Dag Ivar Hovdal – EKTE!!! 🎄
32. solrun.mesloe@gmail.com – Solrun Mesloe Schnitler – Ekte, såklart!
33. linda_iv_87@hotmail.com – Iversen Linda – Ekte juletre
34. trudefo@hotmail.com – Trude Fostervoll Børmark – Ekte tre 🎄
35. kristian.hox@gmail.com – Kristian Hox – Ekte
36. torildsvenning@hotmail.com – Torild Nordtiller – Ekte selvfølgelig
37. arild.sttorp@gmail.com – Arild Torp – Ekte selvsagt
38. vlangorg1@gmail.com – Vanja Langørgen – Kunstig
39. bente_flataunet@hotmail.com – Bente Flataunet – Ekte juletre
40. marie.aune91@gmail.com – Marie Aune – Ekte
41. Makokaas@gmail.com – Marius Buzzi Kokaas – Kunstig juletre
42. stinael1@live.bo – Stina Sundset – Kunstig
43. camilla.jin.berg@gmail.com – Camilla Jin Berg – Ekte
44. stinael1@live.no – Stina Sundset – Kunstig
45. strom.janerik@gmail.com – Jan Erik Strøm – Kunstig tre
46. tc@noker.se – Tove Christin Olsen – Kunstig
47. runar_waagan@yahoo.no – Runar Wågan – Kunstig juletre 🌲
48. torill.moe@gmail.com – Torill Moe – Kunstig for første gang😳
49. linda.7540@hotmail.com – Linda Bratsberg – Ekte 🎄
50. torbjorntroll@gmail.com – Torbjørn Torgersen – Kunstig
51. r-hapryt@online.no – Prytz Rune – Ekte
52. annkristin@hawgruppen.no – Ann Kristin Ulstad – Ekte
53. hilde@zoopartnerint.no – Hilde Gussøy – kunstig
54. t_ulvund@hotmail.com – Thomas Ulvund – Ekte
55. monabjorgum@hotmail.com – Mona Bjørgum – Kunstig juletre
56. an-krhag@online.no – Ann Kristin Haga – Ekte juletre
57. terje.sjoli@kl.no – Terje Sjøli – Kunstig juletre
58. ricbodel@gmail.com – Ricarda Bodelschwingh – Ekte!!!
59. raymond.hasli@otts-as.no – Raymond Hasli – Ekte
60. m_almo@hotmail.com – Maria Almo-Stabell – Ekte
61. mokki_89@hotmail.com – Monika Gjertsen – Helst ekte pga lukta, men pga allergi så kunstig
62. haldorbonde@gmail.com – Haldor Grendstad – Ekte
63. tabita.lyng@reyuratrv.no – Tabita Lyng – Ekte
64. bente.engmo@gmail.com – Bente V. Engmo – Ekte 🙂
65. maritrosmo@hotmail.com – Marit Rosmo – Kunstig
66. erik.prytz.reitan@gmail.com – Erik Prytz Reitan – Ekte
67. hege_bjerkan@hotmail.com – Hege Bjerkan – Ekte
68. lianingvildharr@gmail.com – Ingvild Harr Lian – Ekte
69. Ola.Lian@sundolitt.com – Ola Lian – Ekte
70. sindrelian@gmail.com – Sindre Harr Lian – Ekte
71. magnuslian2@gmail.com – Magnus Harr Lian – Ekte
72. lise.kaarvand@hotmail.com – Lise Årvåg Kaarvand – Ekte
73. rune@sobstad.no – Rune Gravseth – Ekte
74. hlundeby@hotmail.com – Hege Lundeby – Ekte
75. bsve1@online.no – Berit Sve – Kunstig
76. ninahelen.berg@gmail.com – Nina Helén Berg – Ekte
77. Katrinelyngra79@gmail.com – Katrine Lyngra – Ekte
78. monicatoe@yahoo.no – Monica Høgsten – Begge deler, helst ekte
79. kjetil.stubbom@gmail.com – Kjetil Stubbom – Ekte
80. ij-lo@online.no – Inger Johanne Løvold – Ekte
81. kjetil.stene@tronderenergi.no – Kjetil Stene – Ekte
82. edvardsen_tone@hotmail.com – Tone Groven – Ekte
83. b.skaanes79@gmail.com – Bente Skaanes-Bjerkan – Kunstig 🤣
84. torp.aleksander@gmail.com – Aleksander Torp – Ekte juletre
85. smsandnaes@gmail.com – Siv Maren Sandnæs – Ekte
86. polutdal@icloud.com – Olea Brøttemsmo Lutdal – Kunstig
87. paanilse@gmail.com – Pål Sture Nilsen – Kunstig
88. toringe@hotmail.com – Tor Inge Børmark – Ekte
89. trond.legran@em1.no – Trond Legran – Ekte
90. hildeaalberg@hotmail.com – Hilde – Ekte
91. as88@live.no – Alexander Skalmerås – ekte
92. tixer88@gmail.com – Alexander Skalmerås – ekte
93. gipsund@ntebb.no – Hilder Skalmerås – ekte
94. aimar@ntebb.no – Aimar Sørenssen – ekte
95. mariannevollan@hotmail.com – Marianne Vollan – Ekte
96. sylva.skaa@gmail.com – Sylva Skaarren – Ekte
97. oda.a.lundeby@hotmail.no – Oda A.Lundeby – Ekte juletre!
98. kariann-ramlo@live.no – Kariann Ramlo – Ekte
99. rikardfaanes@hotmail.com – Rikard Faanes – Ja takk begge deler! 🙂
100. vildekeide03@gmail.com – Vilde Kvitland Eide – Ekte
101. vanja.jensenlie@gmail.com – Vanja Jensen Lie – Ekte
102. linsujo@outlook.com – Linda S. Johannessen – Ekte såklart!
103. barbro@bsmaskin.no – Barbro Løge Brøttem – Ekte
104. grenorda@gmail.com – Grethe Nordaune – Ekte
105. errol.fyrileiv@ntnu.no – errol fyrileiv – ekte
106. marianne.storsve@hotmail.com – Marianne Storsve – Kunstig
107. froydisrestad@yahoo.no – Frøydis Restad Thorsø – Kunstig
108. tone_haldogard@hotmail.com – Tone Haldogård – Ekte
109. arvsvo@online.no – Arve Svorkmo – Ekte
110. rune_nervik@hotmail.com – Rune Nervik – Ekte
111. hilmathi@online.no – Hilde Farbu – Ekte
112. caroline.h.pettersen@hotmail.no – Caroline Hild Hakvåg Pettersen – Kunstig på grunn av allergi
113. roerage@frisurf.no – Eli Guri Røragen – Kunstig
114. elsabeth82@hotmail.com – elisabeth aukan johansen – Kunstig
115. tonje.haga99@gmail.com – Tonje Haga – Ekte juletre
116. bekstene@gmail.com – Berit Klykken Stene – Ekte juletre
117. thehende@online.no – Therese Henden – Kunstig
118. oliverleer@icloud.com – Oliver Leer Nerheim – Kunstig
119. bjorn.tommeras@ntebb.no – Bjørn Tømmerås – Kunstig
120. tonjeleer@gmail.com – Tonje – Kunstig
121. halsethmo.gaard@gmail.com – Heidi Halsethmo – Kunstig pga allergi
122. mnorholm@gmail.com – Marianne Nørholm – Ekte, alltid 🙂
123. heidi.eggen@energima.no – Heidi Eggen – Ekte
124. kathrine.kalland@getmail.no – Kathrine Kalland – Ekte
125. hilhovda@frisurf.no – Hilde Hovdal – Ekte juletre
126. rachel_hoevik@hotmail.com – Rachel Pedersen – Kunstig
127. evasjoet@hotmail.com – eva strand – kunstig
128. irene.myhr@gmail.com – Irene Myhr – Ekte
129. hbellingmo@gmail.com – Håkon Bellingmo – Ekte
130. hbellingmo1@gmail.com – Hanne Bellingmo – ekte
131. terje.bellingmo@gmail.com – Terje Bellingmo – kunstig
132. kenhaag@gmail.com – Kenneth Haagenstad – Ekte, så klart! 🙂
133. cat.skaa.online@gmail.com – Anne-Cathrine Skaaren Moe – Ekte juletre
134. idaoanessjo@icloud.com – Ida Oanes Sjøli – Ekte Juletre
135. jannikekvithyll@gmail.com – Jannike Kvithyll – Kunstig
136. myona1@msn.com – Mona Rømmesmo – Kunstig pga barnas astma
137. mari_haug_lund@hotmail.com – Mari Lund – Kunstig
138. aholdbakk@gmail.com – Adrian Holdbakk – Kunstig
139. tovehenden@hotmail.com – Tove Henden – Kunstig
140. stinelyse@msn.com – Stine Lyse – Kunstig
141. marte.grendstad@hotmail.com – Marte Grendstad – Ekte
142. t_hammeren@yahoo.com – Torill brun – Kunstig
143. olavka@hotmail.com – Olav Sandvik Kapstad – Kunstig for første gang🙈
144. elinhalsethmo@hotmail.com – Elin Halsethmo – Ekte
145. even.storro@hotmail.com – Even Storrø – Ekte
146. Linn404@hotmail.com – Linn Siri Skain – Ekte
147. eva_khelland@hotmail.com – Andrea Helland Jensen – Ekte!
148. kjell-roger@live.no – Kjell roger Lundin – Ekte juletre
149. marthe_fenstad94@hotmail.com – Marthe Fenstad – Ekte
150. vidar_hogsten@yahoo.no – Vidar Høgstem – Kunstig
151. jannice.wardahl.grendstad@trondheim.kommune.no – Jannice Wærdahl Grendstad – Ekte juletre
152. inga.araja@gmail.com – Inga – Inn kunstig og ut ekte
153. kristian.meland@sit.no – Kristian Meland – Kunstig
154. dankvitl@gmail.com – Daniel Kvitland – Ekte
155. ewelina.przybysz2203@gmail.com – Ewelina Luczynska – Ekte
156. anne.m.storholt@gmail.com – Anne Marie Storholt – Ekte
157. cathrine-sl@hotmail.com – Cathrine Skogstad Liseth – Ekte
158. helene-kristin@hotmail.com – Helene Berg – Kunstig
159. veroeide@gmail.com – Veronika Eide – Ekte selvfølgelig 🎄
160. ingrid.furunes@gmail.com – Ingrid Furunes – Kunstig
161. annem.skarbo@gmail.com – Anne Mari Skarbo – Kunstig🎄
162. sundset1@live.no – Torstein Sundset – Ekte