1. kristine.sellevik@gmail.com – Kristine Larsen – Svinefile
2. kristinahaa@gmail.com – Kristina Husby Aarvik – Ribbe
3. krie3@online.no – Kristin Eriksen – Ribbe, julepølse, medisterkake, rødkål, surkål og poteter. Riskrem med rød saus til dessert
4. lianingvildharr@gmail.com – Ingvild Harr Lian – Lutefisk
5. leif@sobstad.no – Leif Søbstad – Kalkun
6. Ola.Lian@sundolitt.com – Ola Lian – Lutefisk
7. torp.aleksander@gmail.com – Aleksander Torp – Ribbe
8. magnuslian2@gmail.com – Magnus Harr Lian – Lutefisk
9. sindrelian@gmail.com – Sindre Harr Lian – Ribbe
10. erik.prytz.reitan@gmail.com – Erik Prytz Reitan – Ribbe
11. maritrosmo@hotmail.com – Marit Rosmo – Ribbe og pinnekjøtt
12. silje.e.johnsen@hotmail.com – Silje Einskar Johnsen – Ribbe
13. siri.ekle.skaanes@trondheim.kommune.no – Siri Ekle Skaanes – Ribbe
14. r-hapryt@online.no – Prytz Rune – Ribbe
15. hhoiaas@gmail.com – Håvard Høiaas – Ribbe
16. smartemarte@hotmail.com – Marte Johnsen – Ribbe
17. fosseide@me.com – Trude Fosseide – Pinnekjøtt
18. Tor.arne.devle@borgforvaltming.no – Tor Arne Devle – Vilt og ribbe
19. rikardfaanes@hotmail.com – Rikard Faanes – Ribbe og alt dertil…
20. beasorh@hotmail.com – Beate – Ribbe
21. Vidar-lie@online.no – Vidar Lie – Ribbe
22. sunde.rikke@gmail.com – Rikke Sunde – Pinnekjøtt og ribbe
23. kristian.meland@sit.no – Kristian Meland – Ribbe
24. tonjeleer@gmail.com – Tonje leer – Ribbe med tilbehør
25. rune@sobstad.no – Rune Gravseth – Ribbe
26. grenorda@gmail.com – Grethe Nordaune – Hjortestek
27. edvardsen_tone@hotmail.com – Tone Groven – Ribbe pg Pinnekjøtt
28. mldahl88@gmail.com – May Linn Hegvold – Ribbe
29. missnordang@gmail.com – Camilla Nordang – Ribbe, men oppvokst med pinnekjøtt 🙂
30. Makokaas@gmail.com – Marius Buzzi Kokaas – Ribbe
31. camilla.jin.berg@gmail.com – Camilla Jin berg – Ribbe og pinnekjøtt
32. jorulv@hagnes.com – Jorulv Hagnes – Ribbe
33. kristian.hox@gmail.com – Kristian Hox – Ribbe
34. gatemannen@hotmail.com – Martin Tamnes Tronsmed – Kalkun
35. evasjoet@hotmail.com – Eva strand – Ribbe
36. kristersun@icloud.com – Krister Sundset – Ribbe
37. m_almo@hotmail.com – Maria Almo-Stabell – Kalkun til middag og varme multer med is til dessert
38. rolfi-no@online.no – Rolf Inge nordheim – Kalkun
39. stinael1@live.no – Stina Sundset – Ribbe, medisterkake og julepølse med tilbehør
40. marionwi@online.no – Marion Winje Vik – Ribbe
41. torildsvenning@hotmail.com – Torild Nordtiller – Pinnekjøtt av villsau
42. kjerstiekker@hotmail.com – Kjersti Ekker – Ribbe
43. arild.sttorp@gmail.com – Arild Torp – Ribbe
44. kristertorp@gmail.com – Krister Torp – Ribbe
45. kjetil.stubbom@gmail.com – Kjetil Stubbom – Ribbe
46. haldorbonde@gmail.com – Haldor Grendstad – Lutefisk
47. annkristin@hawgruppen.no – Ann Kristin Ulstad – Ribbe
48. ahtorp@gmail.com – Ann-Helen Torp – Ribbe
49. caroline.h.pettersen@hotmail.no – Caroline Hild Hakvåg Pettersen – Pinnekjøtt
50. rune_nervik@hotmail.com – Rune Nervik – Ribbe, Koteletter
51. linda_iv_87@hotmail.com – Iversen Linda – Pinnekjøtt
52. mariusafjeld@hotmail.com – Marius Andre Fjeld Frimann – Pinnekjøtt
53. annikendahl@hotmail.com – Anniken Dahl – Ribbe
54. froydisrestad@yahoo.no – Frøydis Restad Thorsø – Ribbe m/tilbehør, rullet inn i lefse 😋
55. polutdal@icloud.com – Olea Brøttemsmo Lutdal – Ribbe
56. ro-strau@online.no – Ronny Straum – Ribbe
57. jonas_bjoerklimark@hotmail.com – Jonas Bjørklimark – Ribbe
58. livsigrid@hotmail.com – Liv Sigrid Ekle – Ribbe
59. paanilse@gmail.com – Pål Sture Nilsen – Ribbe
60. martin.schei.nilsen@gmail.com – Martin Schei Nilsen – Ribbe
61. torunnsn@gmail.com – Torunn Schei Nilsen – Ribbe
62. jenny.m.s.nilsen@gmail.com – Jenny Mathea Schei Nilsen – Ribbe
63. elin.m.sommervold@gmail.com – Elin Sommervold – Kalkun m/masse godt tilbehør
64. hege_bjerkan@hotmail.com – Hege Bjerkan – Ribbe
65. geir.braend@sweco.no – Geir Brænd – Ribbe og medisterkaker
66. matheaabrevik@gmail.com – Mathea Brevik – Ribbe
67. heges71@hotmail.com – Hege Sundgård – Ribbe med alt godt av tilbehør
68. victoriakoen@icloud.com – Victoria Koen – Biff, fløtegratinerte poteter og fjordland bearnaise
69. strom.janerik@gmail.com – Jan Erik Strøm – Pinnekjøtt
70. morten.sundset@vintervoll.no – Morten Sundset – Ribbe
71. vibekealm@yahoo.no – Vibeke Alm – Ribbe, lutefisk og svensk julskinke
72. eirik.moller@statkraft.no – Eirik Møller – Ribbe
73. thehende@online.no – Therese Henden – Kalkun
74. katbirg97@gmail.com – Kathrine Austerslått – Ribbe med bønnestuing,rødkål og pølse
75. ninnianita@gmail.com – Anita Dahlen – Pinnekjøtt
76. haugnesaina@gmail.com – Aina Haugnes – Ribbe
77. maritrarit@gmail.com – Marit Kirknes – Rådyrstek
78. stian@eltr.no – Stian Flesvik – Ribbe
79. marte.grendstad@hotmail.com – Marte Grendstad – Ribbe med tilbehør
80. mari_haug_lund@hotmail.com – Mari Lund – Viltkjøtt
81. ninahelen.berg@gmail.com – Tora Helen Berg – Pinnekjøtt og riskrem til dessert
82. reneeskei@hotmail.com – Renee Kristin Skei – Ribbe
83. camilla92@live.no – Camilla Strøm – Pinnekjøtt
84. anette.raaen@gmail.com – Anette Raaen – Pinnekjøtt
85. terjesommervold@hotmail.com – Terje Sommervold – Ribbe
86. mokki_89@hotmail.com – Monika Gjertsen – Pinnekjøtt, potet og kålrotstappe
87. elinhalsethmo@hotmail.com – Elin Halsethmo – Ribbe, julepølse og medisterkaker
88. silje_mar@hotmail.com – Silje Martinsen – Pinnekjøtt
89. helene-kristin@hotmail.com – Helene Berg – I år blir det ribbe med tilbehør
90. ij-lo@online.no – Inger Johanne Løvold – Ribbe med tilbehør
91. halsethmo.gaard@gmail.com – Heidi Halsethmo – Ribbe, pølse, medisterkaker, surkål, rødkål og lefse
92. linngroven@online.no – Linn Groven – Ribbe
93. inger-gevik@hotmail.com – Inger Gevik – Starter dagen med en lang, god frokost. Småspiser godtreri, jukebakst, og klementiner. Så blir det ribbe med tilbehør kl 17.00 presis! Og kvelden avsluttes med multekrem midt i pakkeåpninga🌲
94. evaorndal@hotmail.com – Eva – Ribbe
95. Linn404@hotmail.com – Linn Siri Skain – Ribbe
96. Silje_lerstad@hotmail.com – Silje Johanne Lerstad – Juleskinke
97. rachel_hoevik@hotmail.com – Rachel Pedersen – Pinnekjøtt
98. bekstene@gmail.com – Berit Klykken Stene – Ribbe
99. glenn.arnesen@gmail.com – Glenn Arne Blostrupmoen – Ribbe
100. lavo@melhus.kommune.no – Lasse Volden – Pinnekjøtt
101. robertfolgeroe@hotmail.com – Robert Folgerø – Ribbe
102. kariann-ramlo@live.no – Kariann Ramlo – Ribbe
103. heanvi@gmail.com – Hege Anita Vinje – Ribbe
104. marthe_fenstad94@hotmail.com – Marthe Fenstad – Ribbe
105. kal@maske.no – Kurt Are Lund – Ribbe🎅🏻🎄
106. trond.legran@em1.no – Trond Legran – Ribbe
107. eirin.spo@gmail.com – Eirin Sponås – Ribbe
108. bente567@hotmail.com – Bente Aslaksen – Pinnekjøtt og Ribbe
109. linsujo@outlook.com – Linda S. Johannessen – Ribbe til middag og riskrem til dessert
110. Katrinelyngra79@gmail.com – Katrine Lyngra – LUTEFISK
111. svenn@sellesbakk.no – Svenn-Inge Sellesbakk – Ribbe
112. smsandnaes@gmail.com – Siv Maren Sandnæs – Ribbe
113. hilde_forseth@hotmail.com – Hilde Forseth – Ribbe
114. gitso@live.no – Gitte Solem – Ribbe og sosisser med rosenkål, rødkål, mandelpoteter.
115. rita.handberg@hotmail.com – Rita Borchgrevink – Ribbe
116. marianne.storsve@hotmail.com – Marianne Storsve – Ribbe
117. bsbe1@online.no – Berit Sve – Helstekt indrefile’
118. johanklemetbuljo@hotmail.com – Johan Buljo – Pinnekjøtt
119. m_olsu@hotmail.com – Mari Olaussen – Pinnekjøtt
120. hilde@zoopartnerint.no – Hilde Gussøy – pinnekjøtt
121. eira.bye@gmail.com – Ragnhild Bye – Rinbbe og multekrem til desser
122. hilmathi@online.no – Hilde Farbu – Ribbe
123. marte@wesche.no – Marte Kjøren Wesche – Pinnekjøtt
124. liss_merethe92@hotmail.com – Liss Merethe Kristensen – Pinnekjøtt
125. monica_selnes@yahoo.no – Monica Selnes – Ribbe med rødkål, medisterkaker og sosisser
126. kari_anne_moen@hotmail.com – Kari-Anne Moen – Ribbe
127. beaknut@online.no – Beate Landstad – Ribbe
128. kjell.harald.solheim@gmail.com – Kjell solheim – Ribbbe og kjøttkake
129. malin.holdbakk@hotmail.com – Malin – Ribbe
130. mnorholm@gmail.com – Marianne Nørholm – Ribbe med tilbehør
131. tovehenden@hotmail.com – Tove Henden – Kalkun
132. michael.kottum@gmail.com – Michael Kottum – Ribbe
133. dagny@vikanett.com – dagny johnsen – ribbe
134. mkaftret@gmail.com – May Kristin Sether – Ribbe
135. famstorvold@yahoo.no – Toril Storvold – Ribbe
136. tortoem@online.no – Tor Tømmervold – Ribbe
137. an-krhag@online.no – Ann Kristin Haga – Ribbe
138. Ninawitbro@hotmail.com – Nina witbro – Ribbe med tilbehør
139. martaifarta80@hotmail.com – Marte Skålhavn Martinussen – Pinnekjøtt
140. barbro@bsmaskin.no – Barbro Løge Brøttem – Ribbe, medisterkake, sosiser med tilbehør 🙂
141. m.olavsdatter@gmail.com – Emine Antonsen Kristiansen – Ribbe
142. goran@smistad.org – Gøran Smistad – Ribbe
143. siwiren@live.com – Siw Iren Amundsen – Ribbe, medisterkaka, pølse, potet og saus. Masse god mat og godteri!
144. kenhaag@gmail.com – Kenneth Haagenstad – Ribbe
145. veronika.lian@hotmail.com – Veronika lian – Ribbe
146. mariannevollan@hotmail.com – Marianne Vollan – Ribbe
147. catrine_sigstadsto@hotmail.com – Catrine Sigstadstø Stubbom – Ribbe
148. annesolstad@hotmail.com – Anne Solstad – Lutfesk
149. Mayaro@online.no – May Aarø Lium – Ribbe
150. marentb@hotmail.com – Maren Trøan Berg – Ribbe, julepølse og pinnekjøtt
151. to-hestm@online.no – Tove Hestmark – Lutefisk
152. ingrid.furunes@gmail.com – Ingrid Furunes – Ribbe
153. vidar_hogsten@yahoo.no – Vidar Høgsten – Ribbe
154. karolina.kosiorek@gmail.com – Karolina Kosiorek – Ribbe
155. marenwb@hotmail.no – Maren Wahl Bakken – Pinnekjøtt
156. d-iho@online.no – Dag Ivar Hovdal – Ribbe
157. hilhovda@frisurf.no – Hilde Hovdal – Ribbe
158. jatroll@hotmail.com – Julie Aasen – Pinnekjøtt og stappe
159. hjulstad@yahoo.no – Heidi Hjulstad – Ribbe
160. sklykken@hotmail.com – Siri Smestad – Ribbe
161. ronny.volden@hotmail.com – Ronny Volden – Grøt
162. Durro@live.no – Jan erik snildal – Hjortbiff
163. Irene.myhr@gmail.com – Irene Myhr – Kjøttkak
164. hbellingmo1@gmail.com – Hanne Bellingmo – Ribbe
165. Hegedybdalsbakk@hotmail.com – Hege Dybdalsbakk – Spiser ribbe på julaften 😊
166. hbellingmo@gmail.com – Håkon Bellingmo – Ribbe
167. tone-lind@hotmail.com – Tone Lind – Ribbe
168. roerage@frisurf.no – Eli Guri Røragen – Pinnekjøtt
169. einar.staberg@gmail.com – Einar Staberg – Ribbe, medisterkaker og pølser 🙂
170. Elinkrv@yahoo.no – Elin Vågø – Pinnekjøtt
171. seapond38@gmail.com – Rannveig – Alt for mye…
172. seapond38@gmail.com – R.p – Ribbe
173. rannveig.person@gmail.com – R.P – Alt for mye….
174. tilli.mathea@gmail.com – Tilli Mathea – ribbe, pølse, dessert og julekake
175. monabjorgum@hotmail.com – Mona Bjørgum – Ribbe
176. janne.langdal@gmail.com – Janne Langdal – Pinnekjøtt
177. tomas.hestnes@gmail.com – Tomas Hestnes – Juleribbe
178. ingrid_bjoerklimark@hotmail.com – Ingrid G. Bjørklimark – Ribbe
179. bsve1@online.no – Berit Sve – Indrefile
180. caty_dahl@hotmail.com – Cathrine M Dahl – Ribbe
181. tabita.lyng@returatrv.no – Tabita Lyng – Ribbe
182. toringe@hotmail.com – Tor Inge Børmark – Reinsdyr
183. vibeketoini@hotmail.com – Vibeke Toini Bøgseth – Ribbe
184. gro.hinseth@outlook.com – Gro Hinseth – Pinnekjøtt
185. bente_flataunet@hotmail.com – Bente Flataunet – Ribbe
186. snus_42@hotmail.com – May Lyngstad – Ribbe
187. cathrine_antonsen89@hotmail.com – Cathrine Olsen – Kalkun
188. bjorn.tommeras@ntebb.no – Bjørn Tømmerås – Ribbe
189. tonjeranum@gmail.com – Tonje – Ribbe
190. eva_khelland@hotmail.com – Eva Kristin Helland – Pinnekjøtt
191. arvsvo@online.no – Arve Svorkmo – Lurefisk
192. veroeide@gmail.com – Veronika Eide – Pinnekjøtt
193. Tirilhskogstad@gmail.com – Tiril Helene Skogstad – Spiser som oftest ribbe, pinnekjøtt eller julepølse
194. katri.falck@gmail.com – Katri Sundvall-Falck – Ribbe
195. nerheimjr@gmail.com – Roger Nerheim – Svineribbe
196. maagdal@gmail.com – Marianne – Tilbehør til ribbe – og en vegetarvri
197. olavka@hotmail.com – Olav Sandvik Kapstad – Pinnekjøtt og julepølse fra vestlandet
198. gusfarb@online.no – Gustav Farbu – Ribbe
199. beritkarinmjones@hotmail.com – Berit – Pinnekjøtt
200. kathrine_elise@hotmail.com – Patrick Gjønvik – Kalkun med stuffing, poteter, rosenkål og mors hjemmelagde brunsaus😋
201. trine.selbekk@gmail.com – Trine Selbekk Øvstebø – Ribbe
202. jannikekvithyll@gmail.com – Jannike Kvithyll – Kalkun
203. Siljeromundsetkarlsvik@hotmail.com – Silje – Kalkun
204. mhd@hent.no – May Helen Dahlstrø – Pinnekjøtt
205. streimers@gmail.com – Steinar Reimers – Ribbe
206. evaselven@hotmail.com – Eva Selven – Ribbe med tilbehør
207. vegardh1906@gmail.com – Vegard Høiaas – Ribbe
208. aholdbakk@gmail.com – Adrian Holdbakk – Ribbe
209. Linnea.mg@icloud.com – Linnea Glørstad – Pinnekjøtt
210. John.anders@jonettaplassen.no – John A Borgen – Ribbe
211. trine_flaaoen@hotmail.com – Trine Flaaøien – Ribbe
212. joridkristinstokke@hotmail.com – Jorid Stokke – Pinnekjøtt 😉
213. auneanniren@gmail.com – Ann Iren Aune – Ribbe med tilbehør
214. annem.skarbo@gmail.com – Anne Mari Skarbo – Kveite
215. mina_maalo@hotmail.no – Mina Maalø Skjervheim – Ribbe
216. kajaokstad1@gmail.com – Kaja Okstad – Ribbe
217. annelisabeth80@yahoo.no – ann elisabeth haugan – Ribbe
218. hsether@gmail.com – Hanne Sether – Pinnekjøtt
219. maria-angelica2@hotmail.com – Maris Angelica Blomlie – Ribbe, pølse, koteletter og måltekrem
220. lin.torp@gmail.com – Linda Torp – Ribbe
221. britkaribrevik@gmail.com – Brit Kari Brevik – Ribbe
222. eila_loevold@yahoo.com – Eila Løvold – Ribbe
223. rolf.flesvik@gmail.com – Rolf Flesvik – Ribbe
224. Linda.7540@hotmsil.com – Linda Bratsberg – Ribbe
225. trondolsson@hormail.com – Trond Olsson – Ribbe
226. mortenholilokk@hotmail.no – Morten Holiløkk – Ribbe
227. arne@totallyd.no – Arne Christian Gjønvik – Ribbe selfølgelig!
228. siljejorgensen@yahoo.no – Silje Jørgensen – Ribbe med masse deilig tilbehør
229. heidi_sellesbakk_almaas@hotmail.com – Heidi Almaas – Ribbe med tilbehør
230. lill.kristin.oien@hotmail.com – Lill Kristin Øien – Ribbe
231. lenans02@gmail.com – Lena Nykkelmo Strømgren – Ribbe
232. tone_haldogard@hotmail.com – Tone Haldogård – Ribbe
233. svanhild.ljones@gmail.com – Svanhild – Ribbe
234. ivar@famhovdal.no – Ivar Hovdal – Ribbe og pinnekjøtt
235. ane@3t.no – Ane Aspén – Pinnekjøtt! 😀
236. monicatoe@yahoo.no – Monica Høgsten – Ribbe
237. sundero@gmail.com – Anders Sundero – Ribbe
238. renate@svinning.com – Renate Svinning – Kalkun
239. lise_beate40@hotmail.com – Lise Beate Bye – Ribbe
240. lillian.krokum@gmail.com – Lillian – Lutefisk og ribbe😋😋
241. rasytebarbora@gmail.com – Rasa Petrasiuniene – Ribbe🤩
242. nicklassellesbakk@gmail.com – Nicklas – Ribbe
243. beatebueng@gmail.com – Beate Stenersen – Ribbe
244. margitkrisk@gmail.com – Margit Kjeldsen – Pinnekjøtt
245. vanja.jensenlie@gmail.com – Vanja Jensen Lie – Ribbe
246. myona1@msn.com – Mona Rømmesmo – Ribbe,pinnekjøtt, surkål rødkål, sossiser, potet, rosenkål og kålrotstappe.
247. anne-oei@online.no – Anne Kristin Øie – Ribbe
248. irene_gellein@hotmail.com – Irene gellein – Ribbe og julepølse med tilbehør
249. stinebrekke.3@gmail.com – Stine Brekke – Ribbe
250. nykkelmo@online.no – Marit Nykkelmo – Ribbe
251. tgraven@online.no – Torstein Graven – Ribbe
252. groreitan@icloud.com – Gro Wibe – Ribbe