1. michael.kottum@gmail.com – Michael Kottum – Colakaker, pepperkaker
2. kristine.sellevik@gmail.com – Kristine S. Larsen – Pepperkaker
3. linda_iv_87@hotmail.com – Iversen Linda – Pepperkaker, colakaker, brød og rundstykker
4. lindavinje@hotmail.com – Linda Vinje – Goro
5. wewe_snupp@hotmail.com – Vivian Tollan – Pepperkaker & Cola caker
6. rasytebarbora@gmail.com – Rasa – Gulrot kakke
7. britkaribrevik@gmail.com – Brit Kari Brevik – Kolakaker, silkekaker, pepperkaker, mintkuler, og brune pinner.
8. linda.veres@gmail.com – Linda Veres – Pepperkaker
9. kristersun@icloud.com – Krister Sundset – Pepperkaker
10. leif@sobstad.no – Leif Søbstad – Pepperkaker
11. silje.e.johnsen@hotmail.com – Silje Einskar Johnsen – Pepperkaker
12. torholio@gmail.com – Tor Øivind Holiløkk – Ingen ting
13. krie3@online.no – Kristin Eriksen – Pepperkaker, smultringer, colakaker og i år skal vi prøve oss på å lage drops🥰
14. froydisrestad@yahoo.no – Frøydis Restad Thorsø – Pepperkaker, krumkaker, sjakkruter, smultringer, colakaker og kokosmakroner
15. smsandnaes@gmail.com – Siv Maren Sandnæs – Pepperkaker, smultringer, nøttemakroner, silkekaker, ingefærkjeks, bordstabelbakkels, krumkaker
16. arild.sttorp@gmail.co.com – Arild Torp – Julekaker
17. Linsujo@outlook.com – Linda S Johannessen – Nøttetopper, risboller, pepperkaker og Sara Bernard
18. hilmathi@online.no – Hilde farbu – Krumkaker
19. torildsvenning@hotmail.com – Torild Nordtiller – Pepperkaker
20. kjell.holdbakk@loreal.com – Kjell Holdbakk – Pepperkaker
21. annelisabeth80@yahoo.no – ann elisabeth haugan – Pepperkaker, kolakaker, drømmer, hvite kakemenn😁
22. monabjorgum@hotmail.com – Mona Bjørgum – Pepperkaker
23. heidi.eggen@energima.no – Heidi Eggen – Pepperkaker og brød
24. rita.handberg@hotmail.com – Rita Borchgrevink – Julekaker
25. livsigrid@hotmail.com – Liv Sigrid Ekle – Pepperkaker
26. vibeketoini@hotmail.com – Vibeke Toini Bøgseth – Pepperkaker
27. Vidar-lie@online.no – Vidar Lie – Pepperkaker
28. camillakokaas@gmail.com – Camilla Kokaas – Vi baker julebrød, pepperkaker og colakaker.
29. trine.selbekk@gmail.com – Trine Selbekk Øvstebø – Pepperkaker, brente mandler og Karameller
30. fosseide@me.com – Trude Fosseide – Cocktailpinner, colakaker og pepperkaker.
31. polutdal@icloud.com – Olea Brøttemsmo Lutdal – Cola pinner❤️❤️❤️
32. rannveig.person@gmail.com – Rannveig – Lefser
33. Makokaas@gmail.com – Marius Kokaas – Pepperkaker
34. sunde.rikke@gmail.com – Rikke Sunde – Kakemenn
35. tilli.mathea@gmail.com – Tilli Mathea – Pepperkaker
36. camilla.jin.berg@gmail.com – Camilla Jin Berg – Baker og baker fru Blom, lager fløtekarameller og plommelikør
37. jurga.jakuboniene@gmail.com – Jurga Jakuboniene – Pepperkaker
38. mari_fredriksen85@hotmail.com – Mari Fredriksen – Pepperkaker
39. hege_bjerkan@hotmail.com – Hege Bjerkan – Pepperkaker
40. erik.prytz.reitan@gmail.com – Erik Prytz Reitan – Pepperkaker
41. d-iho@online.no – Dag Ivar Hovdal – Rocky road
42. tone_haldogard@hotmail.com – Tone Haldogård – Krumkaker
43. inga.araja@gmail.com – Inga – Ribbe
44. caroline.h.pettersen@hotmail.no – Caroline Hild Hakvåg Pettersen – Pepperkaker og krumkaker
45. reneeskei@hotmail.com – Renee Kristin Skei – Colakaker og pepperkake
46. tjoms83@hotmail.com – Geir-Olav Nygaard – Julekaker
47. grenorda@gmail.com – Grethe Nordaune – Colakaker
48. tabita.lyng@returatrv.no – Tabita lyng – 7 slag 🙂
49. maritrosmo@hotmail.com – Marit Rosmo – Pepperkaker, brune pinner, krumkaker, goro, kokosboller, risboller, sjakkruter ++
50. mldahl88@gmail.com – May Linn Hegvold – Colakaker,risboller,sjakkruter,kokosmakroner, smultringer og kokosboller
51. lise.kaarvand@hotmail.com – Lise Årvåg Kaarvand – Kolakaker, kakemenn, risboller, pepperkaker, kokosmakroner
52. edvardsen_tone@hotmail.com – Tone Groven – Krumkaker
53. tor.arne.devle@borgforvaltning.no – Tor Arne Devle – pepperkaker
54. rachel_hoevik@hotmail.com – Rachel Pedersen – Pepperkaker
55. stinael1@live.no – Stina Sundset – Hvite kakemenn
56. maritrarit@gmail.com – Marit Kirknes – Nonstop kjeks
57. rikardfaanes@hotmail.com – Rikard Faanes – Goro
58. halsethmo.gaard@gmail.com – Heidi Halsethmo – Krumkaker goro marvelpostei pepperkaker colakaker serinakaker smultringer Sara Bernhard og krydderkake
59. haakon.chelsea@hotmail.com – Håkon Hjelmeland – Det har ikke jeg kontroll over 😇
60. geir.braend@sweco.no – Geir Brænd – Pepperkaker
61. elin.m.sommervold@gmail.com – Elin Sommervold – Pepperkaker, kolakaker og snøballer
62. trudefo@hotmail.com – Trude Fostervoll Børmark – Pepperkaker
63. kariann-ramlo@live.no – Kariann Ramlo – Pepperkaker
64. anette.raaen@gmail.com – Anette Raaen – Pepperkaker og colacaker
65. olav.torp@ntnu.no – Ina Emilie Torp – Pepperkaker
66. bsve1@online.no – Berit Sve – Smultringer
67. rune_nervik@hotmail.com – Rune Nervik – Fattigmann, Pepperkaker, Colakaker, Kromkake
68. an-krhag@online.no – Ann Kristin Haga – Sjakkruter,colakaker,kokosmakroner,pepperkaker,jødekaker,sjokoladesnitter og brune pinner.
69. mina_maalo@hotmail.no – Mina Maalø Skjervheim – Delfiakake, risboller, colakaker, pepperkaker og sjakkruter.
70. trond.legran@em1.no – Trond Legran – Pepperkaker
71. glenn.arnesen@gmail.com – Glenn Arne Blostrupmoen – Kromkaker, Colakaker, kokkosmakroner, sjokoladeboller, kransekake,
72. m_almo@hotmail.com – Maria Almo-Stabell – Kakemenn, boller, rundstykker og lefser.
73. ninahelen.berg@gmail.com – Steinar Berg – Kolakaker og marsipan
74. kathrine.kalland@getmail.no – Kathrine Kalland – Pepperkaker
75. evaselven@hotmail.com – Eva Selven – Julekaker og rundstykker
76. ronja_buro_95@hotmail.com – Ronja Burø – Karameller
77. m.olavsdatter@gmail.com – Emine Kristiansen – Pepperkaker
78. haldorbonde@gmail.com – Haldor Grendstad – Kromkak, tårnkak, kolakak, vaniljekjeks, rosetter, pepperkak, goro, kokosmakrona og litt til
79. ragnhild.l.staberg@ntnu.no – Ragnhild Staberg – Pepperkaker og minst seks andre slags kaker og flatbrød
80. gusfarb@online.no – Gustav Farbu – Pepperkaker
81. maftret@ymail.com – Marie Aftret – Sjakkruter
82. Tommyw@live.no – Tommy Wærdahl – Colakaker
83. heidi_sellesbakk_almaas@hotmail.com – Heidi Almaas – Kromkake
84. kristian.hox@gmail.com – Kristian Hox – Pepperkaker
85. mokki_89@hotmail.com – Monika Helen Gjertsen – Pepperkaker og riskaker, resten kjøpes i butikken 😄
86. John.anders@jonettaplassen.no – John Anders Borgen – Pepperkaker
87. lavo@melhus.kommune.no – Lasse Volden – Pepperkaker
88. annikendahl@hotmail.com – Anniken Dahl – Pepperkaker
89. jorgen@svanholm.no – Jørgen Qvenild – Kolakaker
90. marianne.storsve@hotmail.com – Marianne Storsve – Colakaker
91. eva_khelland@hotmail.com – Andrea Helland Jensen – Kolakaker
92. tc@noker.se – Tove Christin Olsen – Kolakaker
93. lenans02@gmail.com – Lena Nykkelmo Strømgren – Pepperkaker
94. hilhovda@frisurf.no – Hilde Hovdal – Fløtekarameller
95. monicatoe@yahoo.no – Monica Høgsten – Kanelknuter
96. Katrinelyngra79@gmail.com – Katrine Lyngra – Pepperkaker
97. toringe@hotmail.com – Tor Inge Børmark – Pepperkaker, krumkaker og brune pinner.
98. robertfolgeroe@hotmail.com – Robert Folgerø – Pepperkaker og colakjeks
99. beritkarinmjones@hotmail.com – Berit – Silkekaker, pepperkaker, seige sjokolade pinner,colakaker, kromkake
100. Linn404@hotmail.com – Linn Siri Skain – Goro
101. kristian.meland@sit.no – Kristian Meland – Pepperkaker og Havreflarn
102. torp.aleksander@gmail.com – Aleksander Torp – Pepperkaker
103. elinhalsethmo@hotmail.com – Elin Halsethmo – Det er mange 😅 men pepperkaker, krumkaker, serinakaker, hvite kakemenn er alltid en favoritt i hus
104. ronny.volden@hotmail.com – ronny volden – pepperkakehus
105. martaifarta80@hotmail.com – Marte Skålhavn Martinussen – Julebrød
106. Ch-hay@online.no – Christian Hay – Pepperkaker
107. missnordang@gmail.com – Camilla Nordang – Pepperkaker, karameller, lakriskarameller,
108. marte.grendstad@hotmail.com – Marte Grendstad – Serinakaker, pepperkaker, krumkaker, kolakaker, kokosmakroner
109. line.gaustad@getmail.no – Line gaustad – Colakaker, pepperkaker, baylies kuler
110. hegeskaufel@hotmail.com – Hege Skaufel – Pepperkaker
111. smartemarte@hotmail.com – Marte Johnsen – Kolakaker
112. kenhaag@gmail.com – Kenneth Haagenstad – Kolakjeks, Troikasjokolade og kokosboller! 🙂
113. catrine_sigstadsto@hotmail.com – Catrine Sigstadstø Stubbom – Pepperkaker
114. vibekealm@yahoo.no – Vibeke Alm – Pepperkaker, kolakaker, havreflarn, hvite kakemenn, krumkaker, havrekjeks og smultringer.
115. hilde.hegseth@hotmail.com – Hilde Hegseth – Kolakaker og kunstneriske julekjeks etter gammel oppskrift fra min farmor
116. bente567@hotmail.com – Bente Aslaksen – Kransekake
117. paanilse@gmail.com – Pål Sture Nilsen – Alle sju sorter
118. helene-kristin@hotmail.com – Helene Berg – Risboller, collager og fantastisk god ostekake
119. hilde@zoopartnerint.no – Hilde Gussøy – kolakaker, sara bernhard, kransekake og risboller
120. tonjeleer@gmail.com – Tonje – Colakaker og brød, pepperkaker
121. r-hapryt@online.no – Prytz Rune – Pepperkake
122. ransv@trondelagfylke.no – Randi Kristin Svarva – Ingefærkaker
123. barbro@bsmaskin.no – Barbro Løge Brøttem – Kolakaker, konfektkaker, julebrød, risboller, krumkaker
124. Camilla.h.dybvaag@gmail.com – Camilla Husby-Tamnes – Colakaker, pepperkaker, sjakkruter osv osv
125. linda.v.berg@hotmail.com – Linda Våbenø Berg – Kolakaker
126. egil@energima.no – Egil Eggen – Heimbakt brød
127. b.skaanes79@gmail.com – Bente Skaanes-Bjerkan – Fattigmann
128. ingrid_bjoerklimark@hotmail.com – ingrid_bjoerklimark@hotmail.com – Colakaker
129. hhoiaas@gmail.com – Håvard Høiaas – Pepperkaker
130. jonas_bjoerklimark@hotmail.com – Jonas Bjørklimark – Pepperkaker, krumkaker, tykklefse
131. tgraven@online.no – Torstein Graven – Pepperkaker, serinakaker, brune pinner, krumkaker, peppernøtter
132. silje_mar@hotmail.com – Silje martinsen – Colacake og tjukklefs
133. trondolsson@hotmail.com – Trond Olsson – Absolutt ingenting
134. liss_merethe92@hotmail.com – Liss Merethe Kristensen – Sirupsnipper
135. arvsvo@online.no – Arve Svorkmo – Ingen ting
136. kjetil.stubbom@gmail.com – Kjetil Stubbom – Kaker
137. mariusafjeld@hotmail.com – Marius Andre Fjeld Frimann – Krumkaker, pepperkaker, sirupsnipper og colakaker
138. kal@maske.no – Kurt Are Lund – Smultringer,colakaker
139. jatroll@hotmail.com – Julie Aasen – Kokosmakroner
140. sklykken@hotmail.com – Siri Smestad – Sjakkruta,gopinnja,colakak,risbolla, roinnstykka og pikekyss
141. jannikekvithyll@gmail.com – Jannike Kvithyll – Pepperkaker
142. ninawitbro@hotmail.com – Nina Witbro – Ingenting .Kjøper alt på coop
143. lin.torp@gmail.com – Linda Torp – Pepperkaker, sandnøtter, kumkake, kakemenn, sjokoladekjeks, kokosmakroner
144. marionwi@online.no – Marion Winje Vik – Risboller, havreflarn, krumkaker, delfiakake, pepperkaker
145. jorulv@hagnes.com – Jorulv Hagnes – Pepperkaker
146. mortenholilokk@hotmail.no – Morten Holiløkk – Pepperkaker
147. tovehenden@hotmail.com – Tove Henden – Masse forskjellige julekaker
148. arne@totallyd.no – Arne Christian Gjønvik – Julekaker
149. katri.falck@gmail.com – Katri Sundvall-Falck – Julekaker og pepperkaker
150. margitkrisk@gmail.com – Margit Kjeldsen – Nordlandslefse
151. bente.engmo@gmail.com – bente engmo – Pepperkaker
152. linda.7540@hotmail.com – Linda – Pepperkaker
153. auneanniren@gmail.com – Ann Iren Aune – Smultringer,krumkaker,risboller
154. ninnianita@gmail.com – Anita Dahlen – Risboller og krumkaker
155. bjorn.tommeras@ntebb.no – Bjørn Tømmerås – Pepperkaker
156. Tirilhskogstad@gmail.com – Tiril Helene Skogstad – cola-kaker pepperkaker og risboller
157. marenwb@hotmail.no – Maren Wahl Bakken – Colakaker
158. bekstene@gmail.com – Berit Klykken Stene – Pepperkaker
159. janne.langdal@gmail.com – Janne Langdal – Pepperkaker
160. veroeide@gmail.com – Veronika Eide – Hvite kakemenn, flettaloff og ellers en del hjemmelaget godteri
161. rune@sobstad.no – Rune Gravseth – Pepperkaker
162. Kattomme@gmail.com – Aaron Flesvik – Colakaker og annen bakst
163. mari_haug_lund@hotmail.com – Mari Lund – Nonstop- og peanøttkaker
164. t_hammeren@yahoo.com – Torill Brun – Pepperkaker
165. siljejorgensen@yahoo.no – Silje Jørgensen – Lussekatter og gjærbakst
166. svanhild.ljones@gmail.com – Svanhild ljones Gjerdrum – Krumkaker
167. unaranum05@outlook.com – Una ranum – Hvitekakemenn og pepperkaker
168. Vidar_hogsten@yahoo.no – Vidar Høgsten – Pepperkak
169. vanja.jensenlie@gmail.com – Vanja Jensen Lie – Risboller og pepperkaker
170. roerage@frisurf.no – Eli Guri Røragen – Mandelblonder
171. beaknut@online.no – Beate Landstad – Krumkaker, pepperkaker, kakemenn, risboller og snickersbiter
172. irene.myhr@gmail.com – Irene Myhr – Pepperkaker
173. hbellingmo1@gmail.com – Hanne Bellingmo – Colakaker
174. aholdbakk@gmail.com – Adrian Holdbakk – Pepperkaker
175. hbellingmo@gmail.com – Håkon Bellingmo – Pepperkaker
176. lise_beate40@hotmail.com – Lise Beate Bye – Krumkake
177. thehende@online.no – Therese Henden – Sjakkruter
178. fririiber@gmail.com – Frida Riiber – Pepperkaker, kolakaker, sjakkrutete og masse annet godt
179. lianingvildharr@gmail.com – Ingvild Harr Lian – Kanelboller
180. Ola.Lian@sundolitt.com – Ola Lian – Kanelboller
181. magnuslian2@gmail.com – Magnus Harr Lian – Kanelboller
182. sindrelian@gmail.com – Sindre Harr Lian – Kanelboller
183. nerheimjr@gmail.com – Roger Nerheim – Colakaker
184. olavka@hotmail.com – Olav Sandvik Kapstad – Pepperkaker
185. Katbirg97@gmail.com – Kathrine Austerslått – Pepperkaker og kokosboller
186. myona1@msn.com – Mona Rømmesmo – Krumkaker
187. brybu@live.no – Brynhild – Colakaker0
188. mnorholm@gmail.com – Marianne Nørholm – Kromkaker, berlinerkranser, pepperkaker, smultringer, kokosmakroner, pikekyss, risboller, lussekatter
189. jorun.anita.dahle@gmail.com – Jorun Anita Dahle – Pepperkake
190. Rublyng@online.no – Hege Grendstad Lyng – Smultringer, krumkaker og kokosmakroner.