Administrasjon

Rolle Navn E-post
Daglig leder Kate Tømmervold kate@klaebuil.no
Medlemsansvarlig Renate Thorvaldsen Svinning medlem@klaebuil.no

Styret

Hovedstyret i Klæbu Idrettslag:

Hovedstyret består av 5 årsmøtevalgte representanter i Arbeidsutvalget (AU), representant fra Gjenvollhytta og representanter fra de enkelte avdelingene i idrettslaget.

Arbeidsutvalg:

Rolle Navn E-post
Leder Arild Haugen arild.haugen@trondheim.kommune.no
Nestleder Christian Loråsnestleder@klaebuil.no
Styremedlem Hege Ystmark Bjerkan
Styremedlem Arid Torp  
StyremedlemJesse Smith
varaAnne Chatrine Moe

Avdelingslederne:

Avdeling Navn E-post
Badminton Linda Våbenø Berg badminton@klaebuil.no
HåndballJan Erik Strømhandball@klaebuil.no
Orientering Frode Støre Bergrem orientering@klaebuil.no
SkiIngvill Harr Lian ski@klaebuil.no
Fotball Kristian Meland fotball@klaebuil.no
FunkisGisle Stølenfunkis@klaebuil.no
SvømmingHilde Iren Farbusvomming@klaebuil.no
E-sportEva Hellandesport@klaebuil.no
Gjennvollhytta Jørn Erik Berg gjennvollhytta@klaebuil.no
   
Barneidrettsansvarlig Hege Ystmark Bjerkan idrettskole@klaebuil.no
Ansvarlig for politiattester Daglig leder kate@klaebuil.no