Administrasjon

Rolle

Navn

E-post

Daglig leder

Kate Tømmervold

kate@klaebuil.no

Medlemsansvarlig

Renate Thorvaldsen Svinning

medlem@klaebuil.no

Styret

Hovedstyret i Klæbu Idrettslag:

Hovedstyret består av 5 årsmøtevalgte representanter i Arbeidsutvalget (AU), representant fra Gjenvollhytta og representanter fra de enkelte avdelingene i idrettslaget.

Arbeidsutvalg:

Rolle

Navn

E-post

Leder

Arild Haugen

arild.haugen@trondheim.kommune.no

Nestleder

Jesse Smith

jssmith@mtu.edu

Styremedlem

Hege Ystmark Bjerkan

Styremedlem

Arid Torp

Styremedlem

Avdelingslederne:

Avdeling

Navn

E-post

Badminton

Linda Våbenø Berg

badminton@klaebuil.no

Håndball

Jørund Andreas Ulstad

handball@klaebuil.no

Orientering

Camilla Storseth Moe

orientering@klaebuil.no

Ski

Ingvill Harr Lian

ski@klaebuil.no

Fotball

Kristian Meland

fotball@klaebuil.no

Funkis

Renate Thorvaldsen Svinning

funkis@klaebuil.no

Svømming

Hilde Iren Farbu

svomming@klaebuil.no

E-Sport

Eva Helland

esport@klaebuil.no

Gjennvollhytta

Jørn Erik Berg

gjennvollhytta@klaebuil.no

Barneidrettsansvarlig

Hege Ystmark Bjerkan

idrettskole@klaebuil.no

Ansvarlig for politiattester

Daglig leder

kate@klaebuil.no